SPRÁVNÁ TERMOSKA: Co musí splňovat?

Samozřejmě je skvěle využijí i maminky na cestách, mít takovou hřejivou termosku v záloze při zimních procházkách, to se člověku hned chce ven!

Co má splňovat správná termoska pro děti?

Dlouhá výdrž!

Aby termoska byla super, splňovala svůj účel a brali jste ji rádi do ruky v létě i v zimě, tak potřebuje mít výdrž! Alespoň 10 hodin. To naše termoska hraje splňuje! Už jen proto, že má dvoustěnnou konstrukci s vakuem z premiové nerezové oceli.

Dobré těsnění!

Nic nenaštve víc, než termoska, která protéká. Co si budeme povídat, někdy se to stává. Takže u termosek pro děti si výrobci dávají veliký pozor a důmyslná vodotěsná uzavírátka jsou samozřejmostí. To naše termoska také stoprocentně splňuje.

Neklouzavý povrch

To zdaleka nesplňuje každá a různé pogumované a na dotek sametové povrchy jsou obrovskou výhodou, neboť termoska nesklouzne z dlaní. A také je na dotek mnohem příjemnější, doslova je k pomazlení než lesklá hladká termoska pro dospělé.  Matný, neklouzavý povrch naše termoska také má!

Více úrovní průtoku

Pro menší i větší děti! Aneb, aby termoska vydržela co nejdéle. Počítáme s tím, že opravdu k zamilování hodná termoska s vámi může růst. Vydrží roky!

Dobře se myje!

A to je důležité pro všechny lahvičky, které se používají vícekrát. Termoska je dobře koncipovaná, široká tak, že se velmi pohodlně vymývá a vysychá. Žádné riziko úzkých míst, kde při vysychání může vznikat plíseň…

A poslední důležitá věc. ODOLNOST PROTI NÁRAZŮM, ta musí být. A dokonalá. Což naše termoska splňuje, takže přežije desítky pádů na zem. Možná i stovky, to záleží na tom, jak dlouho ji budete milovat. Snad pro její funkčnost, snad pro její křehké pastelové barvy?

TERMOSKA Herobility 300 ml je přesně tou favoritkou, která na vás čeká!

TIP: A jestli ještě na lehčí pitíčka hledáte třeba netekoucí hrnečky, tak jich tu máme také celou řadu.

Však jarní procházky nejsou zas tak daleko...