Netekoucí hrneček musí být skutečně HRDINA!

Netekouci hrnecek Herobility

Mají svaly, mají tvar, mají pořádný kus síly!

A jsou tak roztomilé, až z nich nespustíte oči a děti si je zamilují. A tady je máte v plné kráse: Hrnečky HeroSippy – Herobility. Jeden skutečný hrdina vedle druhého!

Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost, čistý silikon a plast bez ftalátů a celá řada doplňků, která vás bude bavit a umožní poskládat si hrnečky tak, jak se vám to bude líbit.

Proč je netekoucí hrneček lepší?

Tak první důvod se hned nabízí. Pro maminku, protože s prvními pokusy o pití nápojů nutně přichází i kousek nešikovnosti a zkuste si spočítat, kolikrát se někde něco vylije. A především na cestách oceníte, když i překocený hrneček v tašce nepustí nic z toho, co v něm je. A na stole se o vyšší stabilitu postarají nožičky a ocásek!

A druhý důvod souvisí s tím prvním...

Děti se z těchto typů hrnečků většinou učí pít. První pokusy s mlékem, čajem, vodou a ovocnými šťávami jsou pro ně nezapomenutelné a čím zajímavější to pro ně bude, tím lépe. Buclatý hrníček pak připomíná maminčino ňadro – ooo, ani nevíte, jak tohle kojící maminky ocení a že někdy je skutečně problém to, že hrneček má jiný tvar! A nekojeným dětem připomíná lahvičku. A čím buclatější, tím pro ty malé ručičky šikovnější.

A do pusinky je savička měkká, takže je konec tvrdým plastům! Mňam – s tímhle půjde učení jedna radost.

TIP: S dokoupenými zásobníky k hrnečkům si můžete dovolit na cesty s sebou zabalit kaše, další čajíčky, mléko a téměř cokoliv! Zásobníčky vypadají skvěle. 

A ještě pár malých tipů na sladké nápoje do hrnečku:

Ze sušených jablíček: Křížaly nebo sušené slupky domácích jablíček povařte deset minut ve vodě a nechte vychladnout.

Podzimní směs: Šťáva z mrkve společně s pár kapkami šťávy ze sladké červené řepy zachutná malým i velkým.

Heřmánek s medem: Tak tuhle jemno kombinaci děti milují!

Pomerančová: Troška pomerančové šťávy ve vodě bude dětem také chutnat.