OBROVSKÉ a multifunkční omalovánky

Velkoformátové omalovánky mohou plnit vícero funkcí. Omalované a vyzdobené k dokonalosti mohou být i dobrým učebním materiálem pro nejmenší školáčky. Co se děje ve městě nebo doma?

A pro větší školáky pak nové taje takového obrázku, který spíše připomíná magickou mapu, otevírají nová dobrodružství, když se nad nimi zamyslíte v cizím jazyce. Skvělá pomůcka k domácí přípravě například z angličtiny!

TIP: Můžete se věnovat popisu věcí, cest, nebo fiktivním rozhovorům pramenícím z prostředí, které na omalovánkách vidíte.

OPRAVDU VELKÉ!

Omalovánky jsou opravdu velké! Najdete tu tři listy VELKÝCH OMALOVÁNEK o rozměrech 63 x 45 s tématy  Na hřišti, Doma, Na ulici.

Omalovánka Doma je navíc kreslena z příjemného nadhledu a půdorysu, takže dítě získá nejen prostorovou orientaci, ale podobně laděné obrázky jsou báječným podkladem pro hraní s postavičkami, koníčky, malými panenkami, no co si jen budete přát. Rázem získáte domov jako na dlani a koho v něm ubytujete, bude na vás.

Tak který z námětů půjde jako první? My rozhodně hlasujeme pro domov v celé své kráse.

Hodí se jako dárek (i pro tvořivé dospělé)

Praktické balení v tubusu a rozmanitost použití z těchto omalovánek dělá báječný dárek pro kamaráda, pro malého prvňáčka od tetičky nebo babičky, nebo pro děti do školky při úvodu školkového roku. Tenhle tip se prostě neztratí, protože je to něco, co nevidíte každý den a co rozhodně zaujme a sami k němu můžete vymyslet i spoustu jiného využití než jen jako pouhé omalovánky, kterými si pak ozdobíte stěnu.

TIP: A proč tohle nedat i dospělému? Nápaditý, vtipný dárek pro kreativního člověka je někdy k nezaplacení.

A zabaví vás na hodně dlouhé týdny, načež získáte nádherné umělecké dílo.

Tak naostřete pastelky, protože se z nich bude jenom kouřit!