Recenze - Kreativní samolepková sada - Djeco - Jaro

Eliška dnes otestovala samolepkový set Jaro od francouzské firmy Djeco. Tento set jsem měla schovaný doma od Vánoc a doba neštovic byla ideální k otestování.

V balení najdete 16 předloh s motivem stromu se zvířátky s bílým pozadím. Obrázky vypadají krásně čistě, mají takový jarní nádech. Součástí je také velké množství samolepek - 520 ks. Děti mohou lepit buď podle ilustrovaného návodu nebo podle vlastní fantazie. Eliška to vzala podle sebe, nemá moc ráda návody a tvoření si vždy tak nějak přizpůsobí.

Kreativní sada se samopkami pro dívky Djeco

Výhodou je, že pokud se vám nalepení samolepky nepovede, je možné ji opatrně sloupnout a přelepit. Musíte být ale opatrní, předlohy jsou z papíru a může se lehce potrhat. Samolepky mají gelový povrch a proto sloupnutí je oproti papírovým samolepkám o dost jednodušší. Ukázku můžete najít ve videu.

Samolepky jsou lehce sloupnout a výsledek je opravdu fantastický. Obrázky jsou přímo ideální k zarámování, vykouzlí nádhernou atmosféru v dětském pokoji nebo je děti mohou darovat svým nejmilejším.

Sadu zkušel i můj čtyřletý syn, lepení mu nedělalo problém. Myslím si, že věkově sada opravdu odpovídá dětem od 4 let. Některé samolepky jsou drobnější a pro mladší děti mohou po motorické stránce ještě představovat problém.

Sada rozvíjí kreativitu dětí, motorické dovednosti, schopnost soustředit se.