Stáhněte si zdarma dáreček pro svou maminku ke Dni matek od Chytré opičky

Den matek je skvělou příležitostí, jak poděkovat maminkám za jejich péči a starostlivost. Slaví se druhou květnovou neděli a letos to vychází tedy na 10.5.2020. Být starostlivou a milující maminkou si jistě zaslouží nějaký malý dáreček z lásky. U nás najdete ke stažení záložku do knihy, diplom pro maminky a voucher na zážitky. K výrobě postačí jen pastelky, nůžky a kousek barevn stuhy nebo pěkný provázek.

Vyrobte mamince záložku do knihy 

Stáhněte si tuto předlohu, vytiskněte ji. Vymalujte obrázek podle vlastní fantazie, poté záložku přeložte, tím bude dostatečně pevná a nezničí se. Pokud máte doma čtvrtku nebo karton, můžete ji ještě zpevnit. Poté tam, kde jsou černé puntíky udělejte dírku a protáhněte barevnou stuhu nebo provázek. krásný dárek pro maminku z lásky tak bude hotov.

 

Udělte mamince diplom

Kdo umí pofoukat rozbité kolínko? Kdo umí upéct ten nejlepší koláč na světě? Kdo pohladí a utře slzičku? Jsou to naše maminky. Vybavte si nějakou situaci nebo zážitek, za který mamince chcete poděkovat a udělte ji diplom z lásky. Stáhněte si ho přímo tady od Chytré opičky.

Vyrobte mamince zážitkový voucher

Co ještě mohlo mamince udělat radost? Co třeba dárkový voucher na nějaké pěkné zážitky přímo od vás. Můžete ji darovou voucher na snídani do postele, na masáž nebo třeba na nějaké domácí práce, které běžně dělá maminka a mohla by místo toho třeba chvilku odpočívat. Dárkový voucher stačí stáhnout a vyplnit vaším nápadem.

Chcete vyrobit něco navíc?

V našem eshopu najdete velké množství kreativních sad, díky kterým vyrobíte krásné obrázky a dárky pro vaše nejbližší. Potěšit můžete své blízké třeba výrobou fotoalba nebo koláží plnou zvířátek. Krásné přáníčko také vyrobíte pomocí dopisní sady.

SOUTĚŽ

Pochlubte se nám výtvory na Facebooku nebo Instagramu. Označte nás @chytraopicka, ať vidíme vaše výtvory vašich dětí a my 15.5. vybereme vítěze, který získá tvořivou sadu od Djeco.