Jak pomoci dětem usnout?

Už se těšíte na to, až se zavrtáte s dětmi do postele u knížky nebo u poslechu nějaké audioknihy? Je to jedna z nejsladších mateřských chvilek, na kterou se nikdy nezapomíná. Už jste slyšeli o tom, že existuje i karetní uspávací hra pro malé i větší děti?

uspavaci hra djeco

Věřte, že si zahraje celá rodina a možná budete mít i problém s tím, abyste neusnuli dřív, než ji dohrajete.

Ale nejprve si povíme pár malých tipů pro sladší spánek malých dětí. Když všechno doplníte ještě něčím z našich tipů, budou noci plné těch nejlepších snů a rána čerstvá a svěží.

TIPY PRO DOBRÉ SPINKÁNÍ

  1. Meduňkový čaj. A chcete-li mít meduňku mimořádně jemnou, zkuste na ni myslet už ráno. Sušenou bylinku dejte do skleněné lahve, zalijte studenou vodou a do večera máte mnohem jemnější výluh, který můžete pít studený i jemně ohřátý s medem.
  2. Mléko s medem. Děti ho milují.
  3. Všechna ta večerní rutina (koupání, pohádka, ztlumené světlo, pyžámko a postýlka). Každý den to samé je pro dítě nejvíce uklidňující.
  4. Aromatické olejíčky. Jemná vůně meduňky nebo levandule v aromalampě také přispěje ke zklidnění.

A teď je tu naše mazlící hra!

Představujeme vám báječnou hru, která se může stát součástí  nádherných vzpomínek na dětství a mateřství. Karetní hra, jejímž cílem je přimět dítě, aby po jejím skončení šlo bez řečí spát. Bodejť ne, už v tu chvíli bude opusinkované a vymazlené až do sytosti. Podstatou hry je vytvořit postýlku, a pomalu uspat holčičku nebo chlapečka, podle toho, kterou postavičku si vyberete. Pomocí kartiček si vybíráte úkoly, které je třeba učinit, aby robátko usnulo.

Vyberete peřinku a polštářek a postavička usíná. A vaše dítko taky. Krásná pěti až desetiminutová milá hra je určitě dobrým TIPEM na večerní rutinu.
Však mrkněte sami na USPÁVACÍ HRU DJECO Hurá do postýlky… a podívejte se i na video.

Zamilujete si ji!