Máme pro vás 10 tipů na dárky za vysvědčení

Je to neuvěřitelné, tak strašně ten čas letí. Děti si zase pomalu zvykaly na školní lavice a za pár týdnů už budou vítat letní prázdniny. Školáci se na prázdniny jistě už těší, ale ještě před tím je čeká jeden velice důležitý den. Bude se totiž rozdávat vysvědčení. Na tento okamžik se většina dětí moc těší, ale najdou se i takové, pro které je tendo den hodně stresující. Nezapomeňte na to, že pro všechny byl tento rok obzvláště náročný, zvláště pro ty naše nejmladší. Většinu času trávily zavření doma u počítačů a jistě si nějakou tu i drobnou odměnu zaslouží každý z nich. Máme pro vás celkem 10 tipů, které mohou děti právě v poslední školní den jistě potěšit.

1. Zápisník na prázdninové výlety

Tento zápisník je doslova nabouchaný zábavou pro děti na cestách. Kromě toho, že se do něj zapisují výlety, lze ho dozdobit i pomocí samolepek, které jsou součástí balení, najdete uvnitř celkem 3 archy krásných samolepek. V deníku nechybí místo na přidání vlastních fotek a navíc je nabušený zábavou na cesty, uvnitř se skrývá spousta her a tipů, jak právě děti během cestování zabavit.

Zápisník na výlety pro děti

2. Nafukovací balón

Z tohoto balónu přecházejí až oči. Jsou nejen krásné, ale zároveň kvalitní. Je to ta pravá zábava na prázniny, děti ho užijou jak v bazénu, u moře nebo prostě jen venku na zahradě nebo v parku. Jsou krásně ilustrované, obrázky mají na svědomí designéři z Francie.

3. Svítící samolepková sada

Krásná sada, která zabaví děti i na cestách. Navíc se díky této samolepkové knížce děti dozví spoustu nových informací. A pozor, stačí zhasnout a nějaké samolepky je rozsvítí. Vybírat můžete z motivů Lidské tělo, Hmyz, Oceán a Vesmír. 

Svitici samolepkova sadaSvítící samolepková sada

4. Tetovačky

Pokud chcete udělat dětem radost nějakou drobností, tak tetovačky jsou sázkou na jistoru. Ty od Djeca mají nádherné motivy a skvěle drží. Nechte je pěkně zaschnout a zaručujeme, že dětem nějaký čas vydrží. Navíc v balení jsou 2 archy tetovacích obrázků, mohou se tak tedy podělit i s kamarády.

tetovani pro kluky

5. Magnetickou hru 

Tady rozhodně doporučujeme magnetické lodě, zabaví nejen kluky, ale i holky. Jedná se o tradiční hru v magnetickém provedení. Pokud ale vaše slečně tíhne spíše opravdu k holčičím věcem, zkuste sáhnout poprotlačovacích obrázkách - módní návrhářka nezklame.

magneticke lodepropisoty modni navrharka djeco

6. Logická dřevěná hra - Tajný kód

I o prázninách je potřeba trochu zaměstnat hlavičky a logická hra tajný kód je na to přímo ideální. Úkolem je dekódovat čtyřmístný barevný kód svého protihráče, ale pozor cílem je objevit daný kód v co nejmenším počtu tahů.. Součástí balení je i praktický látkový pytlík, hru tak můžete vzít kamkoliv na cesty.

tajny kod legner

7. Kreativní sada

Vyberte dětem z naší pestr nabídky kreativních sad. Pro holky máme krásné tvoření se šperky od značky Janod a pro kuky třeba parádní mozaiky nebo svítící obrázky, kde děti musí sestavit elektrický obvod.

svitici obrazkysperky panda

8. Puzzle

Pořiďte dětem krásné puzzle, největší odměnou pro ně bude, když si postavíte společně. Nádherné jsou třeba od Djeco nebo od italské Ludatticy. Tak určitě doporučujeme puzzle detektivní, v balení je totiž lupa, kterou pak děti vyhledávají obrázky ukryté uvnitř puzzle.

detektivni puzzle djecopuzzle slon djeco

9. Karetní hra Sardinky

O tom, že tato hra úžasná rozhodla také porota, hra totiž získala řadu ocenění. Jedná se o karetní hru, kde vítězem se stává ten, kdo má nejlepší paměť a zároveň postřeh. Nejdete mezi svými obrázky sardinek přesně ty, které byly v konzervě? Pozor, hra má dokonalé ilustrace, za sardinkami se totiž skrývají rybičky v převleku za fešáky a dámy.

karetni hra djeco sardinky

10. Lis na květiny

Prázdniny jsou tím pravým časem, kdy si můžete zkusit vyrobit s dětmi herbář. Je to jednoduché, poříďte si praktický lis na květiny, a k tomu si od nás stáhněte úvodní listy do herbáře.Jsme si jistí, že vaše herbáře budou nádhernou vzpomínkou na prázniny.