Vesmír čeká: Vydejte se za dobrodružstvím

Léto je skvělou dobou na noční pozorování hvězd, měsíčních fází a v srpnu pak i nějakých těch meteorických rojů. Už se těšíte? Pozorování oblohy můžete dětem ozvláštnit i hračkami, které se tomuto tématu věnují. 

Budou se těšit o to víc!

Navíc je to téma, které velice baví i dospělé, takže pozor pozor - máme pro vás zábavu pro všechny!

Vesmírný sešit!

Edukační samolepkový vzdělávací set Chytrá opička – Vesmír je vlastně sešitem, do kterého si děti vlepují samolepky, hvězdičky a poznávají tak strukturu vesmíru, rozložení hvězd a jednotlivá souhvězdí.

No, a tak se největším problémem může stát vzrušující řešení toho, kam přesně umístit astronauty v raketě, aby měli nejlepší výhled? Nebo aby co nejlépe splnili svou misi? „Tatí, pomůžeš mi?“, „Mamí, hele, jak jsme to zvládli!“

A je to!

Hotový sešit pak poslouží i v následujících letech jako připomenutí si některých základů o vesmíru.

vesmírný samolepkový sešit Chytrá opička

Hvězdy do pokoje

A ještě jeden tip pro vás máme. Kreativní sadu Moulin Roty – Souhvězdí, díky které si vytvoříte báječné dekorace na zeď. V první chvíli to připomíná i Malého prince, takže se možná budete cítit tak trochu jako on, když opustil růži a vydal se na svou cestu za moudrou liškou.

Jaké bude vaše dobrodružství, až pod novými obrázky strávíte první noc? A které souhvězdí se vám bude nejvíce líbit? U nás vyhrál Pegas!

V balení najdete 30 zářivých hvězd a 10 předloh, takže fantazie se opravdu může rozběhnout na plné obrátky a my vám garantujeme, že se budete na první noc pod hvězdami v dětském pokoji těšit snad více než samotné děti.

To budou krásné letní noci! A v zimě budou o to romantičtější.

Hvězdy na zed Moulin Roty

Poskládejte si vesmír na podlahu

Vesmírné podlahové puzzle od Pettitcollage je opravdové umělecké dílo. Navíc je vyrobené v souladu s přírodou. všechny materiály jsou recyklované a na barvy byl dokonce použitý inkoust z rostlin. A navíc je plné metalických efektů. To bude nádhera.

Podlahové puzzle vesmír Petitcollage