Otestovali jsme vyškrabávací obrázky pro děti 3 let - Lesní kamarádi od Djeco

Na skladě nám přistála horká novinky a to vyškrabávací obrázky pro děti ve věku 3-6 let. Ty nám tady nemůžou jen tak ležet bez povšimnutí. Eliška je miluje a já byla zvědavá, co na ně řekne syn.

vyskrabavaci obrazky djeco

Celá sada je pěkně zabalená, můžete ji klidně věnovat jako pěkný dárek třeba kamarádovi na narozeninovou oslavu. Je zároveň skladná, je to silnější obálka o rozměru 22*23 cm.

Uvnitř jsme našli vše potřebné k vytvoření obrázků. Jsou tam 4 předlohy s motivem lesních zvířátek - veverka, sova, liška a ježek, vyškrabávací pero a ilustrovaný návod. Princip vyškrabávání spočívá v tom, že obrázky jsou překryty vrstvou, kterou děti seškrabávají pomocí škrabacího pera (je součástí balení) a odhalují tím motivy a obrázky schované právě pod touto vrstvou.

Obrázky jsou nádherně ilustrované a skrývají v sobě spoustu překvapení (např. barevný červík v jablíčku). V balení je ilustrovaný návod ve formě knížečky, kde je vše popsáno krok za krokem. Starší děti mohou vyškrabávat podle návodu - čárkovat, dělat kolečka atd. , mladší děti zase mohou vyškrabávat jen podle sebe, i tak budou obrázky překrásné. 

To je právě výhoda vyškrabávacích obrázků od značky Djeco. I když vyškrábete celý obrázek, vznikne nádherný výtvor. A jak si poradil Péťa s prvním obrázkem se můžete podívat níže do fotogalerie.

Vyskrabavaci obrazky djeco

vyskrabavaci obrazky lesni kamaradi

vyskrabavaci obrazky Djeco

vyskrabavaci obrazky Djeco

Vyskrabavaci obrazky Djeco

vyskrabavaci obrazky Djeco

vyskrabavaci obrazky Djeco

vyskrabavaci obrazky Djeco