PŘÍSNĚ TAJNÉ: Hračky, které si rodič bude chtít uzmout pro sebe!

Pískování hračky pro dospělé

Že existují hračky, které byste si nejradši schovali pro sebe a dětem je vůbec do ruky nedali? Och, jak sobecké! Ale věřte, že existují. Vydali jsme se na obhlídku hračkářství a našli pár tipů, u kterých by mohly rodiče svrbět ruce právě k takovémuto rodičovskému „hříšku“.

A fakt to nejsou jen autodráhy pro tatínky a modelíny pro maminky. Pojďme na tuhle přísně tajnou misi společně...

Vyškrábávací obrázky

A zaujal zrovna tenhle s Dámičkami. Funguje tu princip antistresových omalovánek a vyškrábávání obrázku může být naprosto stejně uklidňující jako vymalovávání. Chápejte, ještě do toho ten zvuk škrábání pod rukou... A když vidíte, že dítě nemá vždy úplně přesnou ruku, může vás občas napadnou hříšná myšlenka: „Ach, kéž by si tam mohla jeden obrázek udělat úplně přesně podle sebe…“ Že vás něco takového nenapadá! Pcháá, nevěříme! 

Legrační pantomima

K tomu není co víc dodat. Tuto hru si můžete od dětí klidně půjčit a zahrát si ji i ve společnosti dospěláků. Třeba na Silvestra. To půjdou Djeco grimasy samy od sebe.

Dřevěné vyšívání

Tak to může taky působit jako odstraňovač stresu a věříme, že se najde pár maminek nebo i tatínků, kteří si v pozdním večeru vezmou tuhle věc do ruky a taky si něco „vyšijí“. Je to báječně uvolňující…a možná si ani neuvědomíte, že vyšíváte holčičce svetr

Zápisníčky a notýsky

Jsou tací, co mají i v dospělosti roztomilou úchylku na zápisníčky a notýsky. Takže věříme tomu, že když se vám tohle dostane do ruky, tak proběhne maličký tik v oku ve stylu: „Bože, já bych taky takový chtěla!“ 

Origami

Bez diskuzí. Origami je regulerní zábavou i pro dospělé. Tak přepečlivá práce! Skoro se dá říci, že je bude bavit víc než děti, zejména, patří-li mezi ty s méně šikovnými prstíčky. Tak o tyhle skládačky se s nimi klidně podělte. 

Tak myslíme, že máme košík hraček plný a hraní máme na týdny dopředu. 

Ach, je tak krásné být někdy normální, že? A prostě si jen tak chtít hrát!