Otestovali jsme dřevěnou motorickou hračku - Chytání žraloků od Djeco

Hned na první pohled nás zaujal design krabičky s motivem podmořského světa v pestrých barvách. Krabička má délku 28 cm, šířku 15 cm. Díky výšce 3,5 cm se vejde do tašky a hru lze tedy snadno přenášet.

Možná se Djeco mohlo trošku více zamyslet nad otevíráním, chce to trošku zručnosti. Možná by bylo lepší příště udělat menší výsek pro snadnější otevírání. Vzhledem k tomu, že my ji využíváme hodně při cestování, beru to jako výhodu, krabička se sama neotevře.

rybareni drevene djeco

Věkově je určena pro děti od tří let. Krásně ji ale zvládne i dvouleté dítě pod dozorem rodičů.

Krabička je ilustrovaná i uvnitř, připomíná tak moře.

Uvnitř se ukrývá 12 magnetických dřevěných dílů s motivem žraloků a či ponorek s pasažérem. Součástí balení jsou i dva dřevěné pruty. Jsou barevně odlišné - jeden modrý a druhý oranžový.

rybareni drevene djeco

Jeden magnetický dílek má délku od 6 až 9 cm. Jsou vyrobené z dobře opracovaného dřeva, povrch je krásně hladký a i magnetky jsou perfektně přidělané. Díly jsou krásně ilustrované, veškeré ilustrace pocházejí z dílny francouzských designérů.

Navícmagnetický konec prutu  je u této hračky řešen velice bezpečně, je široký a na všech stranách dokonale zaoblený. Nehrozí tak poranění během hry.

rybareni drevene djeco

Na konci každého prutu je barevný magnet a magnetky na něm opravdu drží.

Tato hračka se opravdu povedla. Nejen designem, ale perfektně rozvíjí motorické dovednosti dětí, schopnost soustředit se, koordinaci oko-ruka.

rybareni drevene djeco

rybareni drevene djeco

rybareni drevene djeco

rybareni_djeco_zraloci

Rybareni zraloci intro