Otestovali jsme - Duo puzzle od Djeco - Čísla

Tak my neleníme ani o prázdnínách a s Péťou každý den procvičujeme počty. Počítáme venku stromy, auta, vlastně skoro vše, co se mihne kolem nás. Udělali jsme si z toho skvělou zábavu  a navíc se toho chytil Daník. Tak jsem chytila příležitost za pašesy a pořídila první duo puzzle. Nejdřív jsem chtěla zvířátkové, kde by spojoval maminku s mláďátkem, ale jeho počítání (zatím samozřejmě vůbec neví, o co jde) mě přesvědčilo, sáhnout po jiném typu a mláďátka schovat, až bude mít svátek.

Duo puzzle Djeco cisla

Puzzle je vyrobeno z velmi tvrdého pevného kartonu, což je pro našeho Daníka ideální. Navíc krabička je vybavená praktickou šňůrkou na přenášení

Duo puzzle Djeco cisla

Úkolem je spojit dva díly puzzle. Jeden díl představují zvířátka a podle jejich počtu je třeba připojit číslo. Dítě se tak naučí zvířátka a nasává informace o počítání, aniž by to tušilo. Skvělá hračka na výuku počtů. Navíc nejde jen o pouhé číslice, dítě získává představu o množství a může si zvířátka na obrázku  přepočítat.

Duo puzzle Djeco cisla

Uvnitř balení je celkem 20 dílů na vytvoření 10 dvojic. Nechybí nádherné ilustrace typické pro francouzskou zančku Djeco.

Duo puzzle Djeco cisla

Duo puzzle Djeco cisla