Otestovali jsme vzdělávací hru od Djeco - Tyčinky

Matematika, prostorové vnímání, logika, tvořivost a skvělá hra i pro dospělé! To je hračka, která se jmenuje Tyčinky a je určena pro předškoláky i malé školáky. Na prázdninové procvičování jako dělané! A nejen to...
Dřevěné hračky patří  mezi nejoblíbenější, protože vynikají dlouhou životností, nerozbitností a jsou tak příjemné do ruky.

A v jednoduchosti je krása, což vám ukáže i tato hra DJECO EDULUDO TYČINKYVzdelavaci hra djeoc tycinky

Jak si s nimi hrát? Chytře!

V krabičce najdete 41 dřevěných tyčinek, které mají různé rozměry, jsou rozděleny na dílky malými zářezy, které jsou velmi příjemné na dotek. Se zářezy se počítá – mají vždycky přesnou délku tak, aby se z nich dal vytvořit obrazec.

Je tu také 24 různých předloh obrázků, které jsou rozděleny podle obtížnosti. Čím obtížnější, tím více hvězdiček, ale věřte, že budete postupovat velmi rychle a učenlivě. Do předloh děti skládají tyčinky přesně podle délky do obrazce, takže se cvičí v odhadu, představivosti, předvídavosti, a také v počítání jednotlivých dílků.

S pomocí rodičů si tak můžete hravou formou procvičit jednoduché sčítání a odčítání.

A jinak si buďte jisti, že děti se s touto hrou zabaví i samostatně.

A hlavně – to nejlepší nakonec. Tyčinky můžete vzít a zcela kreativně si s nimi složit své vlastní obrazce nebo skládat i prostorové obrázky. Vždyť je to stavebnice jako každá jiná. Ba dokonce podle fantazie ji můžete zkombinovat i s jinými podobnými stavebnicemi.

Třebaaaa… z ní postavit ohradu pro koníčky?

Jsme už sice daleko od matematiky, ale, proč ne? Možná v tom praktickém a řemeslném využití dřevěných tyčinek najdete ještě větší potěšení.

Jsme na vás zvědaví!

Vzdělávací hra tyčinky

Vzdělávací hra tyčinky

Vzdělávací hra tyčinky

Vzdělávací hra tyčinky

Vzdělávací hra tyčinky

Vzdělávací hra tyčinky