Sabbiarelli - Sada pískování - Vesmírné dobrodružství

Neohodnoceno

Stavebnice kapesní velikosti pro mladé dobrodruhy galaxie, která umožňuje vytvořit sadu vesmírných doplňků z měkkého kartonu k obarvení pískem. Sada obsahuje 4 barevná písková pera Sabbiarelli®, 1 škrabku, 1 elastický pásek a kartičky předtištěné na lepicím papíru k vytvoření sady modulárního příslušenství: 1 3D minirobot, 1 galaktický pásek na nošení, 1 brož s kroužky Saturn, 1 náramek na zápěstí, který simuluje tlačítkový panel dálkového ovládání pro ovládání robota. Tato kapesní sada určená pro děti od 5 do 12 let obsahuje vše, co potřebujete pro snadné a zábavné malování pískem s vesmírnou tématikou. Nejsou potřeba žádné nůžky ani lepidlo: odstraněním papíru z archů zbývá lepicí plocha obarvit písky Sabbiarelli®.

425 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 100PK0401
Sabbiarelli - Sada pískování - Vesmírné dobrodružství
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Malí kreativci tak mohou vytvářet speciální díla, která jsou ještě ozvláštněna druhem použitého písku, zářivě bílým pískem z carrarského mramoru, v mnoha barevných variantách.
Díky speciálním perům Sabbiarelli je barvení pískem činnost, která je na dosah každému: mladí umělci mohou popustit uzdu své kreativitě při barvení, následovat barevný vzor nebo volit nové kombinace či dokonce vytvářet nové barevné odstíny mícháním písků dohromady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sabbiarelli
Hmotnost: 0.35 kg