Sabbiarelli - Sada pískování - Taška - Fantastická zvířata

Neohodnoceno

Taška na pískování  "Fantastická zvířata" obsahuje 2 lepicí kresby znázorňující lva a páva, škrabku a 12 sáčků se šumivým mramorovým pískem , obarvených netoxickými a ekologickými barvami na vodní bázi. Tato sada ve tvaru mini sáčku představuje dokonalé řešení pro ty, kteří se chtějí dozvědět o hře malování pískem a vyzkoušet si ji, než si koupí sadu s pery . Chcete-li vytvořit herní základ, doporučujeme obnovit víko krabice od bot nebo dokonce jen list papíru A4. Umístěním jedné ze dvou kreseb na tuto herní základnu vám škrabka pomůže odstranit kousky kresby, které chcete vybarvit stejnou barvou. V tomto okamžiku otevřete sáček požadované barvy a nasypte jej na lepicí části designu, poté písek zafixujte prsty a setřeste přebytečný písek, který lze shromáždit ve sklenici. A takto postupujeme po jedné barvě, dokud není vybarvený celý výkres.  Nakonec získáte dva třpytivé obrázky lva a páva , připravené k zavěšení nebo darování jako karty. Vzhledem k přítomnosti malých detailů doporučujeme tuto tašku těm, kteří mají dobré jemné manuální dovednosti

249 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 100BA1210
Sabbiarelli - Sada pískování - Taška - Fantastická zvířata
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Sabbiarelli představuje zbrusu nový Bag Sabbiarelli, mini sady pro malování pískem s 12 sáčky barevného písku z carrarského mramoru a mnoha různými předměty k obarvení technikou pískové malby. 
Přednosti:
- Sáčky mají snadné otevírání, které umožňuje dávkovat písek při barvení, což usnadňuje hru.
- Díky nízké ceně jsou tašky Sabbiarelli perfektní, když chcete dát malý dárek.
- Perfektní pro pořádání mini kreativních dílen.
- Tašky Sabbiarelli jsou vyrobeny z kartonu s certifikací FSC®, což je volba, kterou společnost Sabbiarli činí pro všechny nové produkty, aby se snížilo používání plastů a byly stále šetrnější k životnímu prostředí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sabbiarelli
Hmotnost: 0.35 kg