Sabbiarelli - Sada pískování - Svět jednorožců

Neohodnoceno

NEJLEPŠÍ HRA „FINE ARTS and CREATIVITY“ na TG TOYS AWARDS (květen 2021)

Sada obsahuje 8 barevných pískových per Sabbiarelli®, 2 škrabky, 6 kreseb, rámeček a 4 záložky, vše inspirované kouzelným světem jednorožců, pro mnoho kreativních činností v oblasti vybarvování písku.

Sabbiarelli jsou originální barvy se 100% pískem Made in Italy. Poznáte je, protože na rozdíl od jiných podobných her je písek Sabbiarelli vyroben z mramoru a je super třpytivý. Praktická písková pera Sabbiarelli navíc umožňují jak dávkovat písek v procesu barvení, tak přebytečný písek znovu získat bez odpadu! Pevnou kartonovou krabici s certifikátem FSC® (Forest Stewardship Council) lze použít jako pracovní plochu pod pískování.

875 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 100SK0805
Sabbiarelli - Sada pískování - Svět jednorožců
Neohodnoceno
Sabbiarelli - Sada pískování - Svět jednorožců
Novinka

Detailní popis produktu

Malí kreativci tak mohou vytvářet speciální díla, která jsou ještě ozvláštněna druhem použitého písku, zářivě bílým pískem z carrarského mramoru, v mnoha barevných variantách.
Díky speciálním perům Sabbiarelli je barvení pískem činnost, která je na dosah každému: mladí umělci mohou popustit uzdu své kreativitě při barvení, následovat barevný vzor nebo volit nové kombinace či dokonce vytvářet nové barevné odstíny mícháním písků dohromady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sabbiarelli
Hmotnost: 0.35 kg