Sabbiarelli - Sada pískování - Princezny z celého světa

Neohodnoceno

Královská stavebnice pro zábavné vybarvování pískem mnoha kreseb věnovaných princeznám z celého světa. Sada obsahuje 6 doplňovatelných pískových per, 5 předřezaných karet na lepicím papíře se 7 kresbami věnovanými princeznám a 2 škrabky. Víko a dno pevné lepenkové krabice lze použít jako zásobníky, aby se usnadnilo získávání písku.
Sada je určena pro děti od 5 do 12 let a obsahuje vše, co potřebujete pro snadné a zábavné malování na písku s motivem princezny. Nejsou potřeba žádné nůžky ani lepidlo: odstraněním papíru z archů zbývá lepicí plochu obarvit písky Sabbiarelli®.

625 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 100MK0607
Sabbiarelli - Sada pískování - Princezny z celého světa
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Malí kreativci tak mohou vytvářet speciální díla, která jsou ještě ozvláštněna druhem použitého písku, zářivě bílým pískem z carrarského mramoru, v mnoha barevných variantách.
Díky speciálním perům Sabbiarelli je barvení pískem činnost, která je na dosah každému: mladí umělci mohou popustit uzdu své kreativitě při barvení, následovat barevný vzor nebo volit nové kombinace či dokonce vytvářet nové barevné odstíny mícháním písků dohromady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sabbiarelli
Hmotnost: 0.35 kg