Sabbiarelli - Sada pískování - Pod hladinou moře

Neohodnoceno

Sada obsahuje 6 doplňovatelných pískových per, 2 škrabky a 10 kreseb k vybarvení přirozeně třpytivým pískem Sabbiarelli. Kresby se po dokončení stanou dílky skládačky a poskládají dohromady krásný obrázek věnovaný rybám žijícím na mořském dně. Nejsou potřeba žádné nůžky ani lepidlo: odstraněním papíru z archů zbývá lepicí plochu obarvit písky Sabbiarelli.

Umělecká hra, která podněcuje kreativitu, ale zároveň pomáhá dětem rozvíjet kognitivní a motorické dovednosti. Sada „Pod hladinou moře“ je také šetrná k životnímu prostředí: základna a víko krabice, vyrobené z tvrdého kartonu s certifikací FSC®, se stávají dvěma zásobníky, které lze použít jako herní stanice pro snadnou manipulaci při pískování.

 

625 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 100MK0609
Sabbiarelli - Sada pískování - Pod hladinou moře
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Malí umělci tak mohou vytvářet speciální díla, která jsou ještě ozvláštněna druhem použitého písku, zářivě bílým pískem z carrarského mramoru, v mnoha barevných variantách.
Díky speciálním perům Sabbiarelli je barvení pískem činnost, která je na dosah každému: mladí umělci mohou popustit uzdu své kreativitě při barvení, následovat barevný vzor nebo volit nové kombinace či dokonce vytvářet nové barevné odstíny mícháním písků dohromady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sabbiarelli
Hmotnost: 0.35 kg