Sabbiarelli - Sada pískování - Planeta zvířat 2

Neohodnoceno

Tato sada je součástí "Rigiocami" ("hraj si se mnou znovu"), řady her Sabbiarelli® pro opakované použití. Kombinuje hru na malování pískem s hrou na znovuvytvoření dvojic.
Na první část hry charakteristické pro svět Sabbiarelli, kterou je vybarvování předem vystřižených samolepicích kreseb pískem, navazuje druhá část, kterou je v tomto konkrétním případě hra na přiřazování, tj. rekonstrukce dvojic matka-dítě. Hra, která podněcuje dětskou představivost a procvičuje jejich pozornost.

Sada obsahuje 6 doplňovatelných pískových per, 2 škrabky, 8 předřezaných kreseb k pískování pro hraní ve dvojicích. Zastoupeni jsou: Plameňáci - Lvi - Pandy - Ryby - Poníci.

Písek lze pokaždé vložit zpět do pera stejné barvy nebo smícháním písků vytvořit nové nuance, které lze využít k ještě kreativnějšímu vybarvení kreseb.

 

625 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 100MK0611
Sabbiarelli - Sada pískování - Planeta zvířat 2
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Malí umělci tak mohou vytvářet speciální díla, která jsou ještě ozvláštněna druhem použitého písku, zářivě bílým pískem z carrarského mramoru, v mnoha barevných variantách.
Díky speciálním perům Sabbiarelli je barvení pískem činnost, která je na dosah každému: mladí umělci mohou popustit uzdu své kreativitě při barvení, následovat barevný vzor nebo volit nové kombinace či dokonce vytvářet nové barevné odstíny mícháním písků dohromady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sabbiarelli
Hmotnost: 0.35 kg