Sabbiarelli - Sada pískování - Mandala

Neohodnoceno

Sada mandal inspirovaná tématem nekonečna k vybarvení pískem. Sada obsahuje 4 doplňovací písková pera, 4 předřezané vzory mandaly na lepicím papíru a 1 škrabku.
Tato kapesní sada určená pro děti od 5 do 12 let obsahuje vše, co potřebujete pro snadné a zábavné malování mandal na písku. Nejsou potřeba žádné nůžky ani lepidlo: odstraněním papíru z archů zbývá lepicí plochu obarvit písky Sabbiarelli®.

A když jsou všechny kresby pískované, můžete je použít jako obrázky k zavěšení v dětském pokoji nebo ložnici. Písek Sabbiarelli ve skutečnosti pochází z bílého carrarského mramoru, a proto je tak třpytivý!

 

425 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 100PK0402
Sabbiarelli - Sada pískování - Mandala
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Malí kreativci tak mohou vytvářet speciální díla, která jsou ještě ozvláštněna druhem použitého písku, zářivě bílým pískem z carrarského mramoru, v mnoha barevných variantách.
Díky speciálním perům Sabbiarelli je barvení pískem činnost, která je na dosah každému: mladí umělci mohou popustit uzdu své kreativitě při barvení, následovat barevný vzor nebo volit nové kombinace či dokonce vytvářet nové barevné odstíny mícháním písků dohromady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sabbiarelli
Hmotnost: 0.35 kg