Sabbiarelli - Sada pískování - Farma

Neohodnoceno

Tato sada je součástí "Rigiocami" ("hraj si se mnou znovu"), série opakovaně použitelných her Sabbiarelli® a kombinuje pískovou hru obarvování pískem s hrou MEMORY. Na první část charakteristické hry ze světa Sabbiarelli, tedy vybarvování předem nařezaných lepicích kreseb pískem, navazuje druhá část, kterou je v tomto konkrétním případě klasické pexeso, hra, která testuje dětskou paměť.

Sada obsahuje 8 doplňovatelných pískových per, podnos, škrabku, 30 pískovacích karet pro hraní pexesa, lopatku a trychtýř pro usnadnění získávání písku z podnosu. Nejsou potřeba žádné nůžky ani lepidlo: odstraněním papíru z archů zbývá lepicí plocha obarvit písky Sabbiarelli®.

875 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 100SK0800
Sabbiarelli - Sada pískování - Farma
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Malí umělci tak mohou vytvářet speciální díla, která jsou ještě ozvláštněna druhem použitého písku, zářivě bílým pískem z carrarského mramoru, v mnoha barevných variantách.
Díky speciálním perům Sabbiarelli je barvení pískem činnost, která je na dosah každému: mladí umělci mohou popustit uzdu své kreativitě při barvení, následovat barevný vzor nebo volit nové kombinace či dokonce vytvářet nové barevné odstíny mícháním písků dohromady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sabbiarelli
Hmotnost: 0.35 kg