Sabbiarelli - Maxi sada - Výtvarné umění 5+

Neohodnoceno

NEJLEPŠÍ HRA „FINE ARTS and CREATIVITY“ na TG TOYS AWARDS (květen 2022).

Stavebnice obsahuje kresby, ale i pěkné předměty jako fotorámeček, přívěsky a záložky. Kresby obsažené v sadě mají různé úrovně obtížnosti a témata, která pokrývají různá témata, a proto je hra vhodná pro celou rodinu. Zastoupené předměty jsou: Červená karkulka, Kocour v botách, sportovní auto, tukani, dinosaurus, mořské panny, motýl, koně, 3 záložky se zvířátky a nakonec fotorámeček a 2 přívěsky s motivem jednorožce. Nové balení maxi sady z třpytivého mramoru je celé z ekologického kartonu. Uvnitř krabice jsou kromě lepicích archů k obarvení také 2 velké kartonové tácky a 4 škrabky. S každým zásobníkem můžete vytvořit dvě herní stanice! K obarvení všech kreseb obsažených v sadě pískem nepotřebujete nůžky ani lepidlo: odstraněním papíru z archů zbývá lepicí plochu obarvit písky Sabbiarelli®.

1 249 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 100MX1201
Sabbiarelli - Maxi sada - Výtvarné umění 5+
Neohodnoceno
Sabbiarelli - Maxi sada - Výtvarné umění 5+
Novinka

Detailní popis produktu

Díky speciálním perům Sabbiarelli je barvení pískem akce na dosah každému: malí umělci mohou popustit uzdu své kreativitě při vybarvování, podle barevného vzoru nebo ve výběru nových kombinací nebo dokonce vytvářet nové odstíny mícháním písků.

Pera s držákem písku také usnadňují dávkování písku během barvicí fáze a zabraňují zbytečnému plýtvání. Kromě toho přebytečný písek, který nezůstane přilepený na výkresech, zůstává v zásobníku a lze jej získat a nasypat zpět do per.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sabbiarelli
Hmotnost: 0.35 kg