Sabbiarelli - Maxi sada - Barvy a lesk 3+

Neohodnoceno

TG Toys Awards 2019 - NEJLEPŠÍ HRA VYROBENÁ V ITÁLII
Písková sada z bílého carrarského mramoru - 12 per, 12 výkresů, 1 odměrka, 1 nálevka, 1 tác, 2 škrabky. Vše uzavřeno v praktickém kufříku, který také poslouží jako pěkná dárková krabička.
Nejsou potřeba žádné nůžky ani lepidlo: odstraněním papíru z archů zbývá lepicí plochu obarvit písky Sabbiarelli®. Pera s držákem písku také usnadňují dávkování písku během barvicí fáze a zabraňují zbytečnému plýtvání. Kromě toho přebytečný písek, který nezůstává přilepený na výkresech, zůstává v tácu a lze jej shromáždit a nasypat zpět do per pomocí trychtýře a lopaty, které jsou součástí sady.
Kresby obsažené v sadě mají různé úrovně obtížnosti a témata, která se pohybují mezi různými tématy, a proto je hra vhodná pro celou rodinu a pro všechny věkové kategorie. 

Obrázky, která tam najdete jsou: prase - velký dvorní míč - džíp - kaktus - pes léto - dítě léto - Brontosaurus - mandala - matka liška - mládě lišky - medvěd - ovce.

1 125 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 100MX1200
Sabbiarelli - Maxi sada - Barvy a lesk 3+
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Díky speciálním perům Sabbiarelli je barvení pískem akce na dosah každému: malí umělci mohou popustit uzdu své kreativitě při vybarvování, podle barevného vzoru nebo ve výběru nových kombinací nebo dokonce vytvářet nové odstíny mícháním písků bez plýtvání.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sabbiarelli
Hmotnost: 0.35 kg