Obří domino - Chytrá opička - Mláďátka ze statku a počty

Neohodnoceno
Exkluzivní provedení domina přímo od Chytré opičky. Oboustranné domino pro děti plné krásných mláďátek ze statku a počtů. Mladší děti mohou hrát klasicky se zvířátky a starší se učit počty. Domino má 28 dílů z extra pevného silného kartonu, jen tak se nezničí a má speciální úpravu.
349 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: CHO290
Obří domino - Chytrá opička - Mláďátka ze statku a počty
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Obří domino - Chytrá opička - Mláďátka ze statku a počty

Exkluzivní provední domina přímo od Chytré opičky.Oboustranné domino pro děti plné krásných mláďátek ze statku a počtů. Mladší děti mohou hrát klasicky se zvířátky a starší se učit počty. Domino má 28 dílů z extra pevného silného kartonu, jen tak se nezničí a má speciální úpravu.

Vzdělávací hrapro malé děti, která je bude opravdu bavit. Velké díly,krásné ilustrace a kvalitní zpracování.Hra je vyrobena i navržena v České republice.

Pokud se poleje, stačí ho rychle utřít a nic se nestane.

Recenze od Šárky

Velké domino s mláďátky a počty je prostě parádní. Je to hra s přesahem. Téměř dvouletého syna fascinovaly krásné obrázky roztomilých zvířat. Povídali jsme si, jak se nazývají mláďata zvířat z farmy, opakoval se mnou zvuky, kterými se dorozumívají a poté jsme zkusili poprvé i samotné domino – skládání stejných obrázků k sobě. Dcera, která chodí do první třídy, byla taktéž zaujata obrázky. Hra však krásně pobízí také k počítání puntíků na druhé straně karet. Karty jsou opravdu velké a srozumitelné. Velmi dobře se na nich dá procvičovat matematika 1. třídy. Kromě klasického domina s puntíky nabízí i možnost sčítání a odčítání mezi jednotlivými kartami, což jsme s dcerou vyzkoušeli. Na samotný závěr děti vytvořily z karet dlouhého hada. Závěrem musím napsat, že tato česká hra se podařila a splňuje více aspektů, které u hry hledám.  Dle výrobce je vhodná pro děti od 3 let a obsahuje 28 karet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrá opička
Hmotnost: 1 kg
Co hračka rozvíjí: jemná motorika, logika, myšlení, matematické dovednosti
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Materiál: Tvrzený karton
Typ hračky: Hrajeme si
Vhodné pro: Kluka, Holku