Ludattica - Hra pro nejmenší - Zachraňme zvířátka

Neohodnoceno
Skupina ohrožených zvířat, která se kvůli klimatickým změnám ocitla v nesnázích, ztratila cestu domů! Tito roztomilí zvířecí kamarádi pocházejí z celého světa a nyní se vyděšeně skrývají, zatímco čekají, až budou zachráněni a odvezeni zpět do svého přirozeného prostředí. Společně hledejte ukrytá zvířata a přiveďte je zpět domů tím, že získáte informace z identifikačních karet a budete sledovat cesty zobrazené na obrázku. Ale kde se zvířátka schovala? Aby se cítili v bezpečí, vybrali si speciální místo, kde se mohou schovat: Podívali jste se už pod stůl? Jedno z nich by se mohlo skrývat právě tam!_x000D_ Hra učí spolupráci a také informace o zvířátkách, je uložena v pevné krásné krabičce, je vhodná pro děti od 3 let.
650 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 22938
Ludattica - Hra pro nejmenší - Zachraňme zvířátka
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Skupina ohrožených zvířat, která se kvůli klimatickým změnám ocitla v nesnázích, ztratila cestu domů! Tito roztomilí zvířecí kamarádi pocházejí z celého světa a nyní se vyděšeně skrývají, zatímco čekají, až budou zachráněni a odvezeni zpět do svého přirozeného prostředí. Společně hledejte ukrytá zvířata a přiveďte je zpět domů tím, že získáte informace z identifikačních karet a budete sledovat cesty zobrazené na obrázku. Ale kde se zvířátka schovala? Aby se cítili v bezpečí, vybrali si speciální místo, kde se mohou schovat: Podívali jste se už pod stůl? Jedno z nich by se mohlo skrývat právě tam!

Hra je uložena v pevné krásné krabičce, je vhodná pro děti od 3 let.

Hra Společenská hra pro nejmenší – Ludattica – Zachraňme zvířátka rozvíjí smysl pro hru, spolupráci, nabodobování, učení se o udržitelnosti, fantazii a logické myšlení. Krásná edukativní hračka od italské značky Ludattica je úžasná svým nápaditým zpracováním a hezkým elegantním balením, které je ideální jako dáreček pro malé hráče.

Rozměr balení: 34 x 27,5 x 8 cm.

Agenda 2030 pro udržitelný rozvoj je akční program pro lidi (17 cílů na období 2015-2030), planetu a prosperitu, který vypracovaly členské státy OSN a schválilo Valné shromáždění OSN. Vrámci Agendy 2030 Ludattica vytvořila čtyři rodinné deskové hry, které hravou, zábavnou a podnětnou formou přiblíží nejmenším velmi důležitá témata současnosti a budoucnosti. Děti budou vedeny k tomu, aby si kladly otázky a prostřednictvím hry objevovaly význam a důležitost udržitelnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1.445 kg
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Materiál: Tvrzený karton
Typ hračky: Učíme se
Vhodné pro: Kluka, Holku