Ludattica - Hra pro nejmenší - Zachraňme les

Neohodnoceno

Krásná edukativní hračka od italské značky Ludattica je úžasná svým nápaditým zpracováním a hezkým elegantním balením, které je ideální jako dáreček pro malé hráče. Pomozte zvířátkům při opravě jejich domova - deštného pralesa! Jeho přežití ohrožují lesní požáry, odlesňování a změna klimatu. Nyní je více než kdy jindy čas jednat - v průběhu celé hry budou vzácné krystaly provázet tuto odvážnou skupinu přátel na dobrodružné cestě. Nádherný trojrozměrný les je potřeba zbavit mraků znečištění, které se nad ním vznášejí, takže musíte spolupracovat se svými zvířecími přáteli, abyste zachovali jejich životní prostředí a doplnili zásoby kyslíku na naší planetě. Hra je uložena v pevné krásné krabičce, je vhodná pro děti od 3 let.

789 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 22969
Ludattica - Hra pro nejmenší - Zachraňme les
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Krásný deštný prales Pluv je v ohrožení a šest odvážných kamarádů udělá vše pro jeho záchranu! Jeho přežití ohrožují lesní požáry, odlesňování a změna klimatu. Nyní je více než kdy jindy čas jednat - v průběhu celé hry budou vzácné krystaly provázet tuto odvážnou skupinu přátel na dobrodružné cestě. Nádherný trojrozměrný les je potřeba zbavit mraků znečištění, které se nad ním vznášejí, takže musíte spolupracovat se svými zvířecími přáteli, abyste zachovali jejich životní prostředí a doplnili zásoby kyslíku na naší planetě.

 Hra je uložena v pevné krásné krabičce, je vhodná pro děti od 3 let.

Obsahuje:

  • hrací desku
  • smogové mráčky, rastliny a stromy
  • 4 držáčky
  • karty s otázkami
  • hrací kostku
  • instrukce

Hra Společenská hra pro nejmenší – Ludattica - Hra pro nejmenší - Zachraňme les rozvíjí smysl pro hru, spolupráci, nabodobování, učení se o udržitelnosti, fantazii a logické myšlení. Krásná edukativní hračka od italské značky Ludattica je úžasná svým nápaditým zpracováním a hezkým elegantním balením, které je ideální jako dáreček pro malé hráče.

Rozměr balení: 34 x 27,5 x 8 cm.

Agenda 2030 pro udržitelný rozvoj je akční program pro lidi (17 cílů na období 2015-2030), planetu a prosperitu, který vypracovaly členské státy OSN a schválilo Valné shromáždění OSN. Vrámci Agendy 2030 Ludattica vytvořila čtyři rodinné deskové hry, které hravou, zábavnou a podnětnou formou přiblíží nejmenším velmi důležitá témata současnosti a budoucnosti. Děti budou vedeny k tomu, aby si kladly otázky a prostřednictvím hry objevovaly význam a důležitost udržitelnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1.445 kg
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Materiál: Tvrzený karton
Typ hračky: Učíme se
Vhodné pro: Kluka, Holku