Ludattica - Hra pro nejmenší - Včelí taneček

Neohodnoceno
Včelky potřebují vaši pomoc při stavbě svého domova! Jen respektem k přírodě a zapojením se do udržitelných činností budete schopni dokončit rozsáhlou stavbu úlu, pomoci rodině včeliček... a zatančit si s nimi! Tanec včelek je jednoduchá hra, kde zapojíte spoznávání barev, učení se o udržitelnosti, napodobování činností a bláznivý včelí tanec. V této hře se spolupracuje a vyhrávají všichni, když se podaří dostavět úl. Hra je uložena v pevné krásné krabičce, je vhodná pro děti od 3 let.
650 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 22945
Ludattica - Hra pro nejmenší - Včelí taneček
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Včelky potřebují vaši pomoc při stavbě svého domova! Jen respektem k přírodě a zapojením se do udržitelných činností budete schopni dokončit rozsáhlou stavbu úlu, pomoci rodině včeliček... a zatančit si s nimi!

Tanec včelek je jednoduchá hra, kde zapojíte spoznávání barev, učení se o udržitelnosti, napodobování činností a bláznivý včelí tanec. V této hře se spolupracuje a vyhrávají všichni, když se podaří dostavět úl. Hra je uložena v pevné krásné krabičce, je vhodná pro děti od 3 let.

Obsahuje:

  • hrací desku v podobě puzzle
  • karty aktivit
  • hrací kostku

Hra Společenská hra pro nejmenší – Ludattica – Včelí tanček rozvíjí smysl pro hru, spolupráci, nabodobování, učení se o udržitelnosti, fantazii a logické myšlení. Krásná edukativní hračka od italské značky Ludattica je úžasná svým nápaditým zpracováním a hezkým elegantním balením, které je ideální jako dáreček pro malé hráče.

Rozměr balení: 34 x 27,5 x 8 cm.

Agenda 2030 pro udržitelný rozvoj je akční program pro lidi (17 cílů na období 2015-2030), planetu a prosperitu, který vypracovaly členské státy OSN a schválilo Valné shromáždění OSN. Vrámci Agendy 2030 Ludattica vytvořila čtyři rodinné deskové hry, které hravou, zábavnou a podnětnou formou přiblíží nejmenším velmi důležitá témata současnosti a budoucnosti. Děti budou vedeny k tomu, aby si kladly otázky a prostřednictvím hry objevovaly význam a důležitost udržitelnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1.445 kg
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Materiál: Tvrzený karton
Typ hračky: Učíme se
Vhodné pro: Kluka, Holku