Ludattica - Hra pro nejmenší - Domácí mazlíčci

Neohodnoceno
Ideální první barevná společenská hra pro děti! Společenská hra pro nejmenší – Ludattica – Domácí mazlíčci je vhodná pro děti od 3 let. Jako figurky dětem slouží velká dřevěná zvířátka. Hráči sbírají barvičky, které určuje kostka, každá barva představuje činnost, kterou je potřeba vykonat, když se staráme o domácího mazlíčka - nakrmit, pohrát se, nechat vyspinkat, umýt a vzít k veterináři. Vítězí zvířátko, o které se majitel postará pořádně jako první.
650 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 22921
Ludattica - Hra pro nejmenší - Domácí mazlíčci
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ideální první barevná společenská hra pro děti! Společenská hra pro nejmenší – Ludattica – Domácí mazlíčci je vhodná pro děti od 3 let. Jako figurky dětem slouží dřevěná zvířátka. Hráči sbírají barvičky, které určuje kostka, každá barva představuje činnost, kterou je potřeba vykonat, když se staráme o domácího mazlíčka - nakrmit, pohrát se, nechat vyspinkat, umýt a vzít k veterináři. Vítězí zvířátko, o které se majitel postará pořádně jako první.

Je to jednoduchá hra pro výuku barev. Navíc podklad slouží jako obří podlahové puzzle, které je navíc nádherně barevné a jásavé.

Velký formát hry je ideální pro nejmenší děti. Hra je uložena v pevné krásné krabičce.

Obsahuje:

  • hrací desku v podobě puzzle (50 x 50 cm)
  • 5 figurek zvířátek
  • hrací kostku

Hra Společenská hra pro nejmenší – Ludattica – Domácí mazlíčci rozvíjí smysl pro hru, přesnost, fantazii, řeč, jemnou motoriku a logické myšlení.

Rozměr balení: 34 x 27,5 x 8 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Hmotnost: 1.445 kg
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Materiál: Tvrzený karton
Typ hračky: Učíme se
Vhodné pro: Kluka, Holku