COBLO - Magnetická stavebnice - kuličková dráha - 35 dílů - Classic

Neohodnoceno

Kuličková dráha Coblo je nejen zábavná, ale také podporuje rozvoj klíčových dovedností. Při stavění dráhy se děti učí kreativitě, logickému myšlení, prostorovému vnímání a řešení problémů. Navíc mohou experimentovat s různými konstrukcemi a objevovat principy fyziky.
Kuličková dráha COBLO je ideální vzdělávací hračka do dětských center, herniček, školek a škol.

1 250 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: COBLO35-M
COBLO - Magnetická stavebnice - kuličková dráha - 35 dílů - Classic
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

S magnetickou stavebnicí Coblo-kuličková dráha přinášíte do rukou Vašich zákazníků nekonečné možnosti tvorby a konstrukce. Každý kus stavebnice je vyroben s nejvyšší precizností a kvalitou, aby splňoval nejnáročnější očekávání.

Díky silným magnetům je stavebnice snadno sestavitelná a demontovatelná, což umožňuje neustálé vytváření nových tvarů a modelů. Toho lze využít nejen při individální zábavě, ale také jako nástroj pro vývoj kreativity a motorických dovedností.

Kuličková dráha je kompatibilní s ostatními sadami Coblo, Connetix, Magna Tiles, MiDeer. Propojením dalších druhů stavebnic vzniká nekonečno možností zábavy a kreativity.

Toto je rozšiřující sada pro případ, že již máte základní sadu Coblo (klasickou nebo pastelovou) nebo pokud již máte Coblo kuličkovou dráhu 100 dílů, které chcete ještě zvětšit. Skládá z 35 dílků, pomocí kterých mohou děti přeměnit svou základní sadu Coblo na kuličkovou dráhu, když zrovna chtějí. Kuličková dráha Coblo zaručuje nekonečnou zábavu při stavění a zejména zábavné vzrušení, zda kulička dosáhne cílové čáry. Skvělý dárek k narozeninám, k Mikuláši nebo k Vánocům.

OBSAH BALENÍ: COBLO - Magnetická stavebnice - kuličková dráha - 35 dílů - Classic

14 magnetických dílů, 6 dlouhých ohybů,  4 krátké zatáčky, 4 dlouhé dráhy, 1 krátká dráha, 3 zvedací dráhy, 3 barevné kuličky


Všechny výrobky značky Coblo jsou vyrobeny z bezpečného, certifikovaného plastu a nesou označení CE.

Kromě toho, že je kuličková dráha Coblo skvělou zábavou, je také vzdělávací hračkou. Stavěním kuličkových drah se děti učí o gravitaci a zrychlení. Kromě toho děti rozvíjejí své motorické dovednosti díky jemné velikosti dílků a úchopu, který vytvářejí otvory a zakřivení dílků. Tímto způsobem se děti rozvíjejí hravou formou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuličkové dráhy
Hmotnost: 0.9 kg
Co hračka rozvíjí: kreativita, jemná motorika, prostorová představivost, koordinace oko-ruka
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Materiál: Ostatní
Puzzle - počet dílků: 25 - 48
Typ hračky: Hrajeme si, Skládáme
Vhodné pro: Kluka, Holku