COBLO - Magnetická stavebnice 200 dílů - Školní box s kartičkami

Neohodnoceno

Magnetické stavebnice - Školní box, jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu, učení a rozvoj dětí ve věkovém rozmezí od předškolního věku až po základní školu. Stavebnice Coblo je zábavný a interaktivní způsob, jak rozvíjet kreativitu a prostorové myšlení dětí. Box obsahuje nástroje, materiály a návody na výrobu různých modelů a konstrukcí, které jsou ideální pro výuku vědy a techniky.

5 750 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: D-COBLO200-B
COBLO - Magnetická stavebnice 200 dílů - Školní box s kartičkami
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

S magnetickými stavebními prvky mohou děti vytvářet různé tvary, struktury a objekty. Stavebnice je navržena tak, aby byla snadno použitelná a bezpečná pro děti.

Školní box je skvělým produktem pro školy, školky, herny a různá zábavní centra, který poskytuje vzdělávací prostředí s magnetickými stavebnicemi a řadu dalších výhod. Především podporují rozvoj kognitivních dovedností dětí jako je logické myšlení, problémové řešení, jemná motorika a prostorová orientace. Děti se při hře učí kreativnímu myšlení, spolupráci a řešení problémů.

OBSAH BALENÍ: COBLO - Magnetická stavebnice 200 dílů - Školský box s kartičkami

Balení obsahuje 200 magnetických stavebních dílů v krásných sytých barvách. Sada je určena pro školy, školky a herny, protože je uložená v praktickém boxu pro úklid a skladování. V balení také naleznete 14 karet se 74 úkoly, jakými jsou stavění písmen, čísel, geometrických tvarů nebo názorná ukázka zlomků.

  •     200 magnetických dílů - 108 plných čtverců, 20 oken, 28 rovnostranných trojúhelníků, 24 rovnoramenných trojúhelníků, 12 pravoúhlých trojúhelníků, 8 zubatých tvarů
  •     Inspirační brožura, která hlavně v počátcích pomáha dětem získat inspiraci k vymýšlení a stavění
  •     14 karet se 74 vzdělávacími úkoly

Stavebnice je kompatibilní se stavebnicemi značek MagnaTiles, Connetix a MiDeer.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Školní boxy
Hmotnost: 5.5 kg
Co hračka rozvíjí: kreativita, jemná motorika, tvary, barvy, prostorová představivost, koordinace oko-ruka
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Materiál: Ostatní
Puzzle - počet dílků: 100 - 299
Typ hračky: Hrajeme si, Skládáme
Vhodné pro: Kluka, Holku