COBLO - Magnetická písmena malá - 60 dílů

Neohodnoceno

S těmito barevnými magnetickými písmeny se děti mohou zábavnou formou naučit všechna písmena abecedy, skládat svá jména, první slova a užít si spoustu zábavy. Jaká slova už znají? Děti je mohou vyhrát do nekonečna. Seřadit písmena abecedy od A do Z, napsat vlastní jméno, a pokud jsou o něco starší, magnetická písmena Coblo se skvěle hodí i ke hře scrabble.
Stavebnice je kompatibilní se stavebnicemi značek MagnaTiles, Connetix a MiDeer.

750 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: D-COBLO-L
COBLO - Magnetická písmena malá - 60 dílů
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Naučte se hravě písmena a slova s magnetickými písmeny Coblo! S těmito barevnými magnetickými písmeny se děti mohou zábavnou formou naučit všechna písmena abecedy, skládat svá jména, první slova a užít si spoustu zábavy. Jaká slova už znají? Děti je mohou vyhrát do nekonečna. Seřadit písmena abecedy od A do Z, napsat vlastní jméno, a pokud jsou o něco starší, magnetická písmena Coblo se skvěle hodí i ke hře scrabble.
Magnetická písmena mají velikost dílku Coblo a díky černé vrstvě na spodní straně (s magnetickými částicemi) se magnetická písmena snadno nacvaknou. Díky barevnosti jak dílků tak písmen je hra ještě zábavnější, kreativnější, všestrannější a naučnější.

Poznámka: Magnetická písmena nejsou sama o sobě magnetická, takže k nalepení písmen například na bílou tabuli nebo ledničku potřebujete dílky Coblo. 

COBLO - Magnetická písmena malá - 60 dílů

Balení obsahuje 60 karet s písmeny od a do z.

Vlastnosti

    Magnetická písmena - písmena mají na spodní straně černou magnetickou vrstvu, takže jsou magnetická, mají velikost čtvercových dílků Coblo 7,5 cm x 7,5 cm, takže přesně pasují.
    Magnetická písmenka jsou vhodné pro děti od věku 3 let, rostou s dětmi, například malé děti začnou s tříděním písmen nebo pokládáním jmen a starší děti si s ním budou hrát scrabble.
    Vzdělávací hračka - magnetická písmena umožňují používat Coblo vzdělávacím způsobem, aby se děti učily hrou.
    Bezpečnost především - všechny výrobky Coblo jsou vyrobeny z bezpečného, certifikovaného materiálu a nezávisle testovány mezinárodní organizací SGS.
    Označení CE - všechny výrobky Coblo splňují přísné celosvětové bezpečnostní požadavky a obsahují označení CE.
    Hračky STEM / STEAM - s výrobky Coblo se děti hravou formou seznamují se vzdělávacími tématy.

Stavebnice Coblo se často používá v Montessori vzdělávání, protože stimuluje děti k samostatnému učení a zkoušení nových věcí. Patří mezi ně učení se třídění barev, ale také poznávání písmen, počítání atd. Díky drobné velikosti kostek a úchopu, který vytváří hvězdička na kostce, je navíc Coblo velmi vhodné pro rozvoj motoriky hravou formou.

Magnetickou stavebnici Coblo doporučuje Chytrá opička jako velmi pěkný dárek k narozeninám, k Mikuláši, k Vánocům nebo pro jiné příležitosti, jak dát dětem něco pěkného.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Hmotnost: 0.2 kg
Co hračka rozvíjí: kreativita, jemná motorika, prostorová představivost, koordinace oko-ruka
Dle věku: Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Materiál: Ostatní
Puzzle - počet dílků: 25 - 48
Typ hračky: Hrajeme si, Skládáme
Vhodné pro: Kluka, Holku