Carl Oscar - TEMPflask™ Termoláhev 0,5l - šedá

Neohodnoceno
TEMPflask vám umožní snadno přinést čerstvě uvařenou kávu, čaj, ledovou vodu nebo vychlazené víno. Je vyrobena z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/8, která udrží vaše nápoje studené až 24 h a horké až 14 h. Práškové lakování znamená snadné uchopení například s mokrýma rukama a mimořádnou odolnost láhve. Je také vybavena protiskluzovou podložkou ve spodní části.
950 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 111500
Carl Oscar - TEMPflask™ Termoláhev 0,5l - šedá
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Je vyrobena z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/8, která udrží vaše nápoje studené až 24 h a horké až 14 h. Práškové lakování znamená snadné uchopení například s mokrýma rukama a mimořádnou odolnost láhve. Je také vybavena protiskluzovou podložkou ve spodní části.

TEMPflask je mimořádně odolná a lze ji používat opakovaně, což z ní ve srovnání s mnoha jinými lahvemi činí automatickou a ekologickou volbu. Je vyrobena pro každodenní použití; naplňte ji v místní kavárně při dojíždění do práce, použijte ji v posilovně, při cvičení jógy nebo na pikniku na pláži. Dodává se se dvěma uzávěry. Jeden pro izolaci s vnitřkem z nerezové oceli 18/8, takže se vaše nápoje nedotknou plastu. Je také izolovaný, aby nápoje vydržely ještě déle horké nebo studené. Druhé víčko je uzávěr na pití pro studené nápoje. Dodává se s brčkem z nerezové oceli, takže termosku lze při pití držet ve svislé poloze.

Součástí balení je kartáček na čištění brček.

Všechny části termosky jsou samozřejmě bez BPA, ftalátů a olova a nerezová ocel znamená, že se v ní nezadržují ani nepropouštějí chutě.

Myjte ručně, abyste chránili práškový lak. Není určeno k použití v mikrovlnné troubě ani v mrazničce.

Materiál: Nerezová ocel, PP-plast

Objem: 0,5L

Doplňkové parametry

Kategorie: Termosky
Hmotnost: 0.445 kg