COBLO - Magnetická stavebnice - ZLATÁ -20 dílů

1 250 Kč s DPH
Skladem
ks
Coblo

Tato stavebnice se skládá z 20 zlatých magnetických kostek různých tvarů. Díky magnetům v kostkách je děti snadno samy zacvaknou k sobě. Zlaté zlaté zlaté zlaté zlaté, které miluje každé dítě. S těmito super cool kostkami děti vytvoří ty nejkrásnější výtvory, jako je zlatá kánoe nebo palác se zlatými věžemi. Více

Doprava a platba

Tyto zlaté stavební kostky dělají stavby Coblo opravdu výjimečnými a umožňují dětem stavět ještě rozmanitější věci, například hrad se zlatými věžemi, zlatý dárek, zlatou rybku a mnoho dalšího. Pokaždé postaví něco jiného, což je na stavebnici Coblo tak zábavné. Magnetické hračky Coblo poskytují hodiny velmi všestranné zábavy při hraní.

Coblo je hra s otevřeným koncem, což znamená, že neexistují žádná předem daná pravidla hry. Děti se samy rozhodují, co budou stavět. To pomáhá projevit dětskou kreativitu a představivost, což je dobré pro jejich rozvoj. Pokaždé samy vymyslí něco jiného. Hrady, zvířata, rakety, dopravní prostředky a mnoho dalšího. Nic není příliš bláznivé! Tím překvapují nejen ostatní, ale i samy sebe. Vzniká tak hrdost a další zábava. A čím je dítě starší, tím jsou výtvory bohatší. Od 2D po 3D a od plochých tvarů po vysoké věže - Coblo roste s každou fází dětského vývoje. Děti se navíc budou pravidelně dvakrát smát, když se jim podaří převrátit jinou stavbu.

VZDĚLÁVACÍ HRAČKA
Kromě skvělé zábavy je Coblo také vzdělávací hračkou. Díky otevřenému charakteru, který podněcuje představivost a kreativitu, ale také díky různým tvarům a barvám, které mají destičky, je zajištěno, že magnetické destičky lze použít pro mnoho různých vzdělávacích cílů.

Hračka Coblo je hojně využívána v Montessori pedagogice, protože podněcuje děti, aby se samy učily a zkoušely nové věci. Představte si, že se učí třídit barvy, ale také poznávat písmena, počítat atd. Díky jemné velikosti dlaždic a úchopu, který vytváří hvězdička na kameni, je navíc Coblo velmi vhodné pro rozvoj motoriky. Děti se tak rozvíjejí hravou formou.

Parametry

Materiál Ostatní
Dle věku Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky, Od 6 let
Puzzle - počet dílků 25 - 48
Typ hračky Hrajeme si, Skládáme
Vhodné pro Kluka, Holku
Co hračka rozvíjí kreativita, jemná motorika, prostorová představivost, koordinace oko-ruka

Alternativní produkty12