COBLO - Magnetická stavebnice 100 dílů Classic + 10 třpytivých dílů zdarma

2 875 Kč s DPH 2 875 Kč/-- 5 balení v kartonu
Odeslání do 5 dnů
ks
Coblo

Vstupujete do světa neomezené fantazie a kreativity? Pořiďte si domů Coblo! Barevné magnetické stavebnice podněcují dětskou tvořivost a fantazii, výsledkem jsou skvělá stavební díla a hodiny zábavy. Díky charakteru otevřené hry (bez pravidel) stavebnice rostou s dětmi, díky magnetům se díly lehce zacvakují k sobě, děti nepotřebují žádnou pomoc, což je dobré pro jejich sebevědomí.

Tato krabice obsahuje 100 klasických magnetických dlaždic (jako běžná klasická krabice o 100 kusech) a navíc v tomto speciálním propagačním balení obdržíte 10 třpytivých dlaždic zdarma!
Jak je to skvělé! Nechte svět fantazie svého dítěte zazářit a ujistěte se, že vám tato limitovaná edice neunikne.

Stavebnice je kompatibilní se stavebnicemi značek MagnaTiles, Connetix a MiDeer. Více

Kód produktu: D-COBLO100-PRO-G Doprava a platba

Magnetická stavebnice Coblo je hračka s otevřeným koncem, což znamená, že neexistují žádná předem daná pravidla hry. Děti se samy rozhodují, co budou stavět. To pomáhá projevit dětskou tvořivost a fantazii, pokaždé samy vymyslí něco jiného. Hrady, zvířata, rakety, dopravní prostředky a mnoho dalšího. Nic není příliš bláznivé! Tím překvapují nejen ostatní, ale i samy sebe. Vzniká tak hrdost a další zábava. A čím je dítě starší, tím jsou výtvory bohatší. Od 2D po 3D a od plochých tvarů po vysoké věže - Coblo roste s každou fází dětského vývoje. Navíc se děti budou pravidelně smát, když se jim podaří stavbu převrátit (nebojte se, díly jsou odolné).

OBSAH BALENÍ: COBLO - Magnetická stavebnice 100 dílů Classic + 10 třpytivých dílů zdarma

Balení obsahuje 100 magnetických stavebních dílů v krásných sytých barvách + 10 třpytivých dílů navíc. Sada je určena pro děti, které chtějí ze stavebnice Coblo vytěžit maximum a postavit co nejvíce velkých staveb.

   54 čtverců, 14 rovnostranných trojúhelníků, 12 rovnoramenných trojúhelníků, 10 oken, 6 pravoúhlých trojúhelníků, 4 vroubkované tvary

   Inspirační brožura, která hlavně v počátcích pomáha dětem získat inspiraci k vymýšlení a stavění
   Plátěný pytlík pro praktické skladování stavebnice nebo převoz k babičce a dědovi na prázdniny

   ZDARMA:
   4 čtverce třpytivých dlaždic
   2 rovnostranné třpytivé trojúhelníky
   4 rovnoramenné třpytivé trojúhelníky
   

Všechny výrobky značky Coblo jsou vyrobeny z bezpečného, certifikovaného plastu a nesou označení CE.

Stavebnice je kompatibilní se stavebnicemi značek MagnaTiles, Connetix a MiDeer.

Stavebnice Coblo se často používá v Montessori vzdělávání, protože stimuluje děti k samostatnému učení a zkoušení nových věcí. Patří mezi ně učení se třídění barev, ale také poznávání písmen, počítání atd. Díky drobné velikosti kostek a úchopu, který vytváří hvězdička na kostce, je navíc Coblo velmi vhodné pro rozvoj motoriky hravou formou.

Magnetickou stavebnici Coblo doporučuje Chytrá opička jako velmi pěkný dárek k narozeninám, k Mikuláši, k Vánocům nebo pro jiné příležitosti, jak dát dětem něco pěkného.

Parametry

Materiál Ostatní
Dle věku Od 3 let, Od 4 let, Pro předškoláky
Puzzle - počet dílků 49 - 99
Typ hračky Hrajeme si, Skládáme
Vhodné pro Kluka, Holku
Co hračka rozvíjí kreativita, jemná motorika, tvary, prostorová představivost, koordinace oko-ruka

Alternativní produkty4