Zatloukací hračky pro děti

Zatloukací hračky doporučuje každé spokojené dítě

Nejsou hračky jako hračky. Některé děti baví, jiné méně. Pokud chcete vybrat takovou, která bude sázkou na jistotu, zvolte nějakou z kategorie zatloukacích typů. Vždyť všemožné bouchání, plácání a ťukání, to je pro každého chlapečka i holčičku dokonalá zábava. A ne jen tak bezduchá.

Víte, že při pohybech, které dovolují něco zatloukat, bude vaše zlatíčko ideálně podporovat rozvoj takových dovedností, jako je motorika ruky, logické uvažování, zručnost či představivost?

Zatloukání není jen pro kluky

Možná si myslíte, že napodobování práce s kladivem je činnost, kterou si užijí jen chlapečci. Ale to je velký omyl. Zatloukací hračky zbožňují i šikovné holčičky. A proto v naší nabídce najdete i roztomilá provedení těchto hraček určená především pro malé princezny.

A protože náš sortiment vždy obsahuje něco originálního, pořídíte u nás tento typ hraček i v moderních variantách – jedinečných hrách. Jejich základem je deska, do které lze zatloukat jednotlivé barevné dílky. A výsledkem může být krásný obrázek či motiv dle předlohy nebo vlastní fantazie.