Motorické dřevěné hračky - Zatloukání

Každé dítě miluje, když může do něčeho ťukat či bouchat. Proto jsme v našem e-shopu rozhodně nemohli vynechat parádní zatloukací hračky. Tak jako všechny ostatní, i tyto vašemu děťátku hodně dají. Při hře totiž bude rozvíjet motoriku ruky, logické myšlení, představivost, zručnost a šikovnost. A rozhodně se u toho nebude nudit.

Zatloukání je tedy velmi přínosným hraním, které podpoří správný vývoj schopností malého šikuly či šikulky. I když se na první pohled může zdát, že ho upřednostňují spíše kluci, kteří se tak cítí být opraváři jako praví dospěláci, baví i holky.

Najdete zde hračky v různých provedeních. Od velkých sad, které připomínají opravdový dřevěný ponk z dílny, až po menší a stolní kousky, jaké určitě znáte ze svých dětských let i vy. Máme pro vás i moderní podobu zatloukacích hraček, a to jedinečné hry, co dovolují vytvářet rozličné obrázky a obrazce dle předlohy nebo vlastní fantazie. Jsou velmi jednoduché, kdy se různé dílky zatloukají do desky, přitom však nabízí bohaté možnosti zábavy.