Vkládací puzzle pro děti

Originální a krásně zpracované vkládací puzzle potěší i ty nejmenší šikuly

„Skládačky“ a „vkládačky“ všeho druhu patří mezi nejoblíbenější hračky dětí všech věkových kategorií. Zde vám je nabízíme ve variantách vhodných především pro ty nejmenší holčičky a chlapečky, kteří si začínají plně uvědomovat dovednost jménem jemná motorika. A i když ještě jejich práce s ručičkami působí poněkud nemotorně a neohrabaně, rádi se pouštějí právě do hraní s drobnějšími předměty, nad nimiž mohou mít plnou kontrolu. Zaručujeme, že vkládací puzzle nadchne i vaše zlatíčko.

Hračky z této nabídky vynikají veselým a roztomilým vzhledem, kterému vévodí nádherné ilustrace, kvalitním provedením a bohatými možnosti využití. Principem hraní nemusí být jen skládání obrázků. Motivy mohou posloužit třeba jako pomůcky pro výuku barev, tvarů či názvů zvířátek, věcí atd.

Puzzle – ideální rozvojová hračka

Když byste se dětí zeptali, proč tak rády tráví čas právě nad puzzle, určitě by vám řekly, že je to zkrátka super zábava. Ale o tu primárně nejde. Při skládání se totiž váš drobeček nejen skvěle zabaví, ale zdokonalí se například v logickém myšlení, jemné motorice, paměťových schopnostech či prostorovém vnímání.