Motorické dřevěné hračky - Vhazování a vkládání

Jedinečné „vkládačky“ a „vhazovačky“ nadchnou každé dítě, které si rádo hraje a objevuje svět kolem sebe. A proto dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější hračky vůbec. Zároveň představují ideální pomůcku pro učení tvarů, barev či velikosti a rozvoj prostorového vnímání. Při hraní tak vaše zlatíčko zdokonalí jemnou motoriku ruky a naučí se spoustu nových věcí.

Hračky z této kategorie vyžadují soustředění, trpělivost a zručnost. Cílem je vložit či vhodit dílek do otvoru, do kterého pasuje. Což v dětech probouzí touhu něčeho dosáhnout, něco vyřešit a být úspěšní. A časem, až jim to půjde lépe, můžete smysl hraní obměnit a oživit, třeba zdravým soutěžením. Schválně, kdo z rodiny naskládá všechny součástky do otvorů nejrychleji? Nebo třeba se zavázanýma očima? Možností je spousta, u žadné se ale nikdo určitě  nebude nudit.

Výrobky, které zde vidíte, splňuje všechny nároky na moderní a bezpečnou hračku, co přináší radost a zároveň je podnětným pomocníkem. Vyberte si z různých provedení, která spojuje kvalita zpracování i roztomilý veselý design.