Stavebnice pro děti - Typ hračky - Hrajeme si

Když se z pokojíčku dlouho neozývá žádný randál, znamená to, že vaše zlatíčko zase vymýšlí nějakou kulišárnu, nebo si hraje s něčím úžasným a zajímavým, a tak nemá čas řádit. A přesně takové jsou stavebnice – ohromí a zabaví každého, a to na dlouhé hodiny. Vyberte nějakou v naší široké nabídce, zaručujeme 100% nadšení vašeho potomka.

Stavebnice – zaručený recept proti nudě

Stavebnice jsou ideální hračky. Zaručují dlouhé hodiny zábavy, vyhraje si s nimi i více dětí naráz a rozvíjí nejrůznější dovednosti a schopnosti. Pravidelné hraní tak vaše zlatíčko obohatí v mnoha ohledech. Dětem se hraním se stavebnicí zdokonaluje jemná motorika, kreativní a logické myšlení, schopnost soustředění i představivost.Naučí se snadno rozpoznávat tvary a barvy nebo pojmenovávat věci.

U nás najdete stavebnice vhodné pro nejmenší šikuly i pro ty odrostlejší. Většinou vydrží mnoho let, takže poslouží více dětem. U některých se pobaví i dospělí, takže mohou být součástí příjemných rodinných večerů, kdy se všichni věnují společné zábavě.

Rady pro snadný výběr

Abyste vybrali nejlepší možnou hračku, zvažte nejen věk dítěte a jeho odpovídající intelektuální úroveň, ale také náročnost sestavení nebo počet dílků či částí. Dobrým kritériem může být i materiál. Pokud máte rádi tradiční provedení, určitě se podívejte na originální dřevěné stavebnice. Vynikají odolností a jsou velmi příjemné na dotyk. Dále se můžete setkat se stavebnicemi plastovými či kovovými.