Podlahové puzzle pro děti - Typ hračky - Hrajeme si

Podlahové puzzle potěší všechny malé milovníky skládaček

Oblíbená skládačka puzzle existuje v mnoha variantách, díky kterým patří mezi nejoblíbenější hračky po celém světě. V této kategorii vám ji nabízíme ve větším provedení, co nadchne především menší děti. Obrázek si mohou složit třeba na koberci ve svém pokojíčku.

Předností tohoto typu puzzle je jeho velikost. Neobsahuje žádné drobné části, se kterými si ještě nepříliš obratná dětská ručička nedokáže moc poradit. Dílky jsou krásně velké, takže je i vaše malé zlatíčko uchopí a přenese mnohem snadněji.

Materiálem je pevný a tvrzený karton s vysokou odolností. Nemusíte se tak obávat toho, že po prvním složení obrázku bude puzzle nepoužitelné. A vyniká i v další věci – nádherných ilustracích. Nenajdete na nich žádné rozjívené postavičky, ale příjemné motivy se špetkou originality. 

Při skládání se děti baví i rozvíjí

Skládat puzzle je fajn zábava. Zahání nudu, zkracuje dlouhé chvíle a přináší možnost těšit se na nějaký hezký výsledek. Zároveň ale podpoří vaše zlatíčko v rozvoji důležitých dovedností – jemné motoriky, paměti, logického myšlení a dalších.