Obrázkové kostky pro děti

Proč jsou obrázkové kostky u dětí tak oblíbené?

Spojte kostky a krásné obrázky a máte perfektní hračku! Vždyť s kostičkami a kostkami všeho druhu jde zažít tolik legrace. To by určitě potvrdil nejeden chlapeček nebo holčička. A proto je v našem e-shopu najdete v nejrůznějších podobách.

Pokud v pokojíčku vašeho zlatíčka kostky chybí, měli byste to rychle napravit. A jestli už nějaké má, potěší ho várka nových kousků. Protože čím víc kostek bude mít, tím více obrázků nebo věží a hradů může postavit. To potěší nejen vašeho malého šikulu, ale i vás. Při hraní s touto hračkou totiž zdokonaluje mnohé důležité dovednosti.

Veselé hračky s bohatými možnostmi využití

A proč se tedy kostky těší takové oblibě i v dnešní době mnohem propracovanějších hraček? Jen tak něco je nepřekoná. Ve své jednoduchosti skrývají genialitu.

Dají se použít jako skládačka, kdy děti tvoří celé obrázky z  částí zobrazených na jednotlivých kostičkách. Kromě toho poslouží i jako super stavební materiál. Kluci z nich rádi tvoří garáže pro autíčka, holky zase hrady a pokojíčky pro panenky a figurky. A to zdaleka není vše. Schválně vyzkoušejte, kolik způsobů vymyslíte při hraní se svým zlatíčkem. Budete překvapeni možnosti, které kostky nabízí.