Motorické dřevěné hračky - Nasazování na tyč

Skládat, nasazovat, sestavovat – to děti zbožňují!Proto jsme se rozhodli vytvořit celou super kategorii, kde najdete ty nejlepší hračky pro tenhle druh hraní. A protože patří mezi motorické, můžete si být jisti, že kromě zábavy zajistí i rozvoj vašeho zlatíčka.

Užije si tak nejen spoustu legrace, ale zároveň se lecčemu přiučí. Zdokonalí se v práci s rukama,  šikovnosti a trpělivosti. A dokonce se velmi příjemnou formou procvičí v logickém myšlení a představivosti. Zaručujeme, že ho to bude náramně bavit, protože výsledek může být pokaždé jiný. A každý malý šikula miluje, když si může něco dělat po svém.

Všechny tyto výrobky pracují s principem nasazování předmětů na tyč. A co je ještě lepší, lze je využít i pro výuku barev či tvarů, poznávání a pojmenovávání věcí či třeba nácvik základního počítání. Díky této všestrannosti představují ideální volbu nejen pro vaše děťátko, ale i vás. Z hraní se tak může stát společná činnosti, při které podpoříte správný rozvoj osobnosti svého malého pokladu.