Motorické dřevěné hračky - Motorické hry - Co hračka rozvíjí - logika, myšlení

Zábavné a poučné, tak bychom mohli stručně popsat hračky, které jsme pro vás připravili v této kategorii. Všechny jsou nejen krásné a perfektně zpracované, ale také důmyslné. Postarají se o rozvoj vašeho děťátka v mnoha důležitých oblastech, co sehrávají zásadní roli v jeho správném vývoji.

Naše rozmanitá nabídka zahrnuje různé typy her, mezi kterými určitě vyberete tu nejvhodnější pro holčičku či chlapečka. Nechybí zde oblíbené zatloukání v mnoha provedeních, chytání zvířátek nebo například poznávání tvarů hmatem.  U všech druhů se váš malý poklad perfektně zabaví a zase o něco více pozná svět, který ho obklopuje.

Jak už název napovídá, motorické hry rozvíjí dovednosti související s úchopem a dalšími pohyby rukou. Ale to není zdaleka všechno. Děti se díky nim zdokonalí v představivosti, logickém myšlení a zručnosti. Některé kousky navíc prověří i jejich trpělivost nebo smysl pro detail. A spousta z nich zaujme i dospělé, takže představují ideální způsob, jak si užít společné příjemné chvíle, které vaše nejmenší úžasně obohatí.