Krabičkové věže pro děti

Víte, proč jsou krabičkové věže pro děti tak skvělé? Protože vychází z legendárních kostek

Alespoň jednu věž z kostek postavil v dětství asi každý z nás. Vzpomínáte, jak jste s přibývajícími centimetry doufali, že se vám třeba podaří vystavět ji až do nebe? I dnešní děti milují tohle hraní se špetkou napětí. Proto jsme se rozhodli vytvořit kategorii s hračkami, které slouží právě jako nezbytný stavební materiál.

Kostky jsou vyrobené z lehkého, ale velmi pevného kartonu. Takže nejsou tvrdé jako klasické dřevěné, kterými si mohou malé děti při neopatrnosti udělat pořádnou bouli. Ale kvalitní materiál a praktické provedení nejsou jedinými přednostmi. Krabičky zdobí propracované a nádherné ilustrace, co jim přidávají na originalitě. A díky tomu je lze využít třeba i pro výuku barev či pojmenovávání věcí.

Stavění věží z kostek rozvíjí spoustu dovedností

Ačkoliv jsou kostky samy o sobě velmi jednoduchými předměty, poskytují důmyslnou a podnětnou zábavu. Rozvíjí logické myšlení, jemnou motoriku, prostorovou představivost, šikovnost a trpělivost. A když děti do hraní zakomponují i obrázky na kostičkách, tak se přiučí i mnoha dalším věcem.