Dřevěné stavebnice pro děti - Materiál - Dřevo

Dřevěné stavebnice nabízí originalitu, krásný vzhled i dlouhou životnost

Na stavebnice nedají děti dopustit. A co teprve, když jsou vyrobené z voňavého a na dotyk příjemného dřeva! Vytvořili jsme pro vás celou kategorii, kde takové jedinečné hračky najdete pěkně pohromadě. Přináší zábavu i rozvoj a pobaví se nad nimi třeba celá rodina.

Najdete zde dřevěné stavebnice pro děti všech věkových kategorií. A určitě by si mezi nimi vybral i nejeden dospělý. Dřevo je totiž tradiční materiál, který těmto výrobkům dodává punc výjimečnosti, nezaměnitelnou vůni a trvanlivost, jaké mohou jiné materiály obvykle stěží konkurovat.

Co všechno rozvíjí?

Hraní se stavebnicí je pro děti velmi přínosné. Procvičují při něm jemnou motoriku, kreativní a logické myšlení, prostorovou představivost i šikovnost. A když se zároveň soustředí i na barvy a tvary jednotlivých dílků, poznávají a učí se spoustu důležitých věcí – důkladně, ale zároveň hravě, takže je získávání nových znalostí nenudí. Mimochodem, vyzkoušejte i vy, jak zábavné je např. skládání malých dřevěných kvádrů. Můžete to mít třeba jako neotřelou relaxační techniku.