Dřevěné puzzle pro děti - Co hračka rozvíjí - kreativita

Skládačka puzzle baví malé i velké, holky i kluky. Je tak zaručeným tipem na hračku, co vykouzlí úsměv na tváři při nejrůznějších příležitostech. V této kategorii vám ji nabízíme v jedinečném provedení – dřevěnou. Puzzle ze dřeva je nejen krásné, ale i velmi příjemné na dotyk. Navíc slibuje dlouhou životnost, stejně jako jakékoliv jiné typy výrobků z tohoto tradičního materiálu.

V naší bohaté nabídce najdete dřevěné puzzle v různých podobách. Máme klasické obrázky, které poskládáte z jednotlivých dílků, ale i moderní druhy, jako je například 3D. A taková trojrozměrná skládačka, ta už pořádně potrápí mozkové závity! Ale stojí to za to. Odměnou za snahu a trpělivost při hraní s trojrozměrným puzzle bude třeba jedinečná postavička nebo figurka.

Víte, že při skládání puzzle se rozvíjí celá řada dovedností? Například jemná motorika, zručnost, představivost a paměť. Pokud tedy hledáte dřevěnou hračku, která poslouží zároveň i jako pomůcka na zdokonalování v mnoha schopnostech, určitě vám puzzle vřele doporučujeme.