Dřevěné hračky pro děti - Puzzle - počet dílků - 100 - 299

Krásné, originální a trvanlivé, takové jsou hračky ze dřeva. Zbožňují jeděti i jejich rodiče. Mají bohatou historii a dlouholetou tradici, a i když v dnešní podobě odpovídají svým provedením požadavkům moderní doby, stále si zachovávají punc výjimečnosti.

Naplňují rčení, že v jednoduchosti je síla. Většinou nejsou složitě tvarované, a i přesto zaručují dlouhé hodiny zábavy při hraní. Podporují rozvoj jemné motoriky, fantazie i osobnosti dětí.

5 hlavních výhod dřevěných hraček

1. Nápaditost a originalita

Dřevěné hračky se od hraček z jiných materiálů na první pohled liší svým vzhledem. Mají jednoduché tvary a linie a nepříliš zářivé či výrazné barvy. A tím pomáhají rozvíjet dětskou představivost, tvořivost i poznávací schopnosti.

2. Bezpečnost a hygiena

Díky tomu, že hračky ze dřeva nemají složité tvary se záhyby a sváry, neulpívá na nich tolik nečistot. A protože jde o pevný materiál, nehrozí prasknutí či rozlomení, které představuje riziko pro bezpečné hraní těch nejmenších.

3. Příjemný povrch a vůně

Dřevo má celou řadu skvělých vlastností ve všech oborech, kde nachází uplatnění. A nejinak je tomu i u hraček. Kromě zmíněné pevnosti nabízí i povrch, který je na dotyk velmi příjemný. A nesmíme zapomenout ani na typickou vůni, co jen tak něco nepřekoná.

4. Vysoká trvanlivost a odolnost

A protože je dřevo jako materiál tak kvalitní, dřevěné hračky díky tomu vydrží dlouhé roky. S velkou pravděpodobností zvládnou řádění více generací.

5. Všestranné využití

Dřevěné hračky nejsou jen hračky. Využijete je i jako netradiční a působivou interiérovou dekoraci, která  může vám i vašim ratolestem připomínat nejkrásnější období života.

Vyberte si dřevěné hračky z našeho širokého sortimentu, ve kterém nechybí domečky, auta, kostky a další oblíbené kousky! Budete spokojeni vy i vaše zlatíčko.

Rádce

Jak pečovat o dřevěné hračky?

Jak pečovat o dřevěné hračky?

Hračky vyrobené ze dřeva mají mnoho praktických výhod, na které prostě plast nemá. A nejde jen o ekologii. Někdy se ale maminky ptají, jak takové hračky čistit, jak se o ně starat a jak je mýt, protože se na první pohled může zdát, že péče o dřevo je náročnější než o plast, který v podstatě všechno vydrží.