Hračky Djeco

Francouzská značka Djeco ve světě hraček už něco znamená. Vyrábí totiž ty nejkrásnější hračky, hry a kreativní sady. Milují ji děti, rodiče, a dokonce i odborníci po celém světě. U nás některé produkty Djeco získaly první místa v prestižních soutěžích „Hračka roku“ a „Správná hračka“.

Všechno to vlastně začalo už v 50. letech 20. století. Zakladatelka Djeca na tehdejším trhu marně hledala hračky pro děti, které by byly kvalitní a zároveň smysluplné. Nakonec hračky začala navrhovat a vyrábět sama. Ty se tak líbily, že sbíraly různá ocenění. A tuto vysoce nasazenou laťku si firma Djeco drží dodnes.                                                                    

Jaké hračky Djeco vlastně nabízí? Menší děti si vyhrají s Djeco kostkami a dřevěnými didaktickými hračkami, které jsou nádherně ilustrované. O něco větším dětem se budou líbit hry, klukům třeba Djeco námořní bitva a Útok pirátů. Pro holčičky se zase výborně hodí nápadité Djeco kreativní sady, zvlášť oblíbené je pískování Třpytivé mořské panny. Tyto hračky – a také designové doplňky do pokojíčku – jsou zkrátka plné inspirace a hodin zábavy.

Zpracování hraček Djeco

Všechny hračky a hry Djeco jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. V portfoliu najdete především hračky ze dřeva nebo z kartonu.

Dřevěné hračky Djeco jsou dokonale opracované, vyrobené z kvalitního dřeva. Jsou velmi příjemné na dotek. Dřevěné hračky Djeco se dědí z generace na generaci. Jsou to hračky, které neskončí v koutě.

Hračky Djeco z kartonu jsou velmi pevné a odolné. Nejedná se o obyčejný karton, ale o karton tvrzený. Díky tomu se hračky a hry z kartonu tolik neničí.

Ilustrace

Nádherné ilustrace pocházejí z dílny francouzských návrhářů a designérů, se kterými Djeco dlouhodobě spolupracuje. Každá hračka má díky tomu originální vzhled a design. Velkou výhodou je, že i obyčejný obal na hračku se díky nádherným ilustracím může stát překrásnou dekorací v každém dětském pokojíku.