Poznávací samolepky: Jaký je svět kolem nás?

Samolepkové obrázky mohou být velmi dobrým pomocníkem

A tady jich najdete o chloupek víc než třista. Třista šest obrázků v samolepkové sadě Vzdělávací samolepky pro nejmenší djeco: Můj malý svět, se kterými si můžete dělat úplně co chcete. Nepředstavitelně pestrá paleta! Čtyři rozsáhlé archy plné pohodlně se odlepujících samolepek budou děti fascinovat.

Jsou barevné a výrazné!

V praktických a přehledných arších!

Dají se snadno odlepit, uzpůsobené dětským prstíkům!

Nebudete se s nimi tedy zlobit, že nejsou odlepit ani nehtem, však to někdy známe. Tyhle samolepky jsou kvalitní, propracované, dokonalé a děti je budou milovat.

Ale co s nimi, aby neskončily jako nežádoucí polepy zdí a nábytku? Pojďme se na to mrknout...

TIPY PRO PRÁCI SE SAMOLEPKAMI

Obrázky, do kterých je vložíte….

Nakreslete obrázek a do něj potom vložte podle libosti samolepky. Nakreslete postavičku a přidejte jí oblečení ze samolepek. Nebo naopak. Nalepte samolepky na papír a okolo nich nechte dítě dokreslit okolí, krajinu, nebo situaci, ve které se samolepkový výjev nachází. Paráda! Fantazie pracuje naplno.

Deníček, do kterého je vložíte…

Stejným způsobem lze využít i psané slovo. Často si maminky píší deníčky pro své děti a tak společné lepení samolepek místo slovíček přímo do textu, bude parádním osvěžením této „deníčkové někdy povinnosti“, a znovu se stane radostí, na kterou se budete těšit.

A svůj deníček potom může psát, nebo kreslit, i dítě samotné. I kdyby to byl jeden malý obrázek čas od času, bude v pěkném sešitě vzpomínkou nejen pro rodiče, ale jednoho dne i pro něj samotné.

Výroba přáníček nebo vlastních pohádek….

Má někdo narozeniny nebo svátek? Využijte tvrdý papír, pár obrázků, tužek, pastelek a vyrobte doma přání. Ozdobte ho samolepkami nebo je včleňte do nějakého vtipného textu.

A je to, jak vidíte, samolepkové hraní může být i velmi zábavné pro všechny zúčastněné. A v každé výtvarné podobě jde pouze o jediné - ZPESTŘIT SI SVĚT KOLEM NÁS.

A to se daří!