Potah na nafukovací balónek? Báječný nápad!

Balónek je pak téměř nezničitelný!

A jak krásně to vypadá!

Může to být malý tip na drobnost k narozeninám, svátku, na dětskou oslavu, nebo třeba jako dárek za vysvědčení. Důvod se vždycky najde.

Elegance nade vše

Co se nemůže tomuto balónku upřít je elegance. Čistota, jemnost, něha a roztomilý vzor udělá z takového míčku přesně to, co si chcete vzít na noc do postele. Nepustit ho z ruky!

Djeco – potah na nafukovací balónky Zahrada je veselý, letní a hravý a hodí se jak na zahradu, tak na doma. Typické roztomilé postavičky – kočičky, zvířátka, kytičky, kdo by odolal! Navíc látka je odolná a pečlivě sešitá, nehrozí, že by se vám švy rozbíjely.

Balónek je sice o něco těžší než klasický nafouknutý gumový, ale je to spíše ku prospěchu, protože se s ním o to lépe manipuluje.

Pro kluky i holky!

Bezpečnější balónky pro nejmenší

Největší výhoda, řekli bychom.... Nejenže takový krásný potah na balónek může být pěknou dekorací a zajistí větší trvanlivost i odolnost balónku, ale také udělá radost těm nejmenším. Malé děti často s balónky nezacházejí úplně šetrně a často praskají nebo se předčasně vyfouknou. Potah je pevný, silný a něco vydrží – takže o to víc vydrží i balónek sám.

Naprosto ideální, co myslíte?

Pojďmě NA TO? Jak se s balónkem pracuje?

Nenafouknutý gumový balónek vložíte do potahu a nafouknete přesně na tu správnou velikost potahu. Hotovo!

Navíc v balení jsou čtyři nafukovací balónky přiloženy, ale kdyby náhodou popraskaly nebo se vyfoukly, snadno můžete využít i jakékoliv jiné koupené jinde. Potah má životnost téměř neomezenou.

Tak už máte letní hit?